Çatalca Uydu Servisi

0
69

Çatalca Uydu Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle televizyonlar ve uydu alıcıları da oldukça gelişmiş durumdadır. Yaklaşık 10 yıldır evlerimizde olan uydu alıcıları ilk olarak analog uydu alıcıları şeklinde piyasaya sürülmüştür. Daha sonra SD uydu alıcıları ortaya çıkmış ve her eve girmiştir. En son olarak da HD yani piyasadaki en kaliteli dijital uydu alıcıları üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde LCD, LED hatta 3D televizyonlar kullanılmaya başlanmıştır. Ancak hala yeni teknoloji televizyon kullanmasına rağmen uydu alıcısı SD olan ve televizyonuyla uyumlu olmayan uydu alıcıları kullanan insanlar da vardır.

En Kaliteli Uydu Alıcıları

Teknoloji gelişti ve ortaya artık büyük boyutlu televizyonlar ortaya çıktı. Bu nedenle daha kaliteli ve yüksek çözünürlüklü uydu alıcıları ihtiyacı doğmuştur. HD uydu alıcıları hem yansıttığı yüksek çözünürlüklü görüntüyle hem de kaliteli yayınlarla en fazla kullanılan HD uydu alıcıları arasındadır. Ayrıca multimedya özelliği de gelişmiş olan HD uydu alıcılarında USB girişi ile birlikte müzik dinleyebilir ve film seyredebilirsiniz. Yeni teknoloji olması sebebiyle HD uydu alıcıları daha fazla satmaktadır.

Çatalca Uydu Servisi

Servis 212 dijital uydu alıcısı edinebileceğiniz ve uydu ile ilgili tüm sorunları çözebilecek bir firmadır. Merkezi İstanbul’da olan Çatalca uydu servisi yani Servis 212 size çanak anteninizle uyumlu bir uydu alıcısı seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca tüm uydu kurulumu, çanak anten montajı, Türksat güncellemesi gibi birçok işlemi Çatalca uydu servisi ile halledebilirsiniz.