Çavuşbaşı Uydu Servisi 0216 473 02 77

Çavuşbaşı Uydu Servisi 0216 473 02 77

Çavuşbaşı Uydu Servisi 0216 473 02 77

Çavuşbaşı Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Çavuşbaşı uydu anten servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim aracından veya 0212 474 00 34 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti olarak firmamız uyduantenservsi.net alanında uzman kadrosuyla uydu kurulumu uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı, eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dsmart servisi, dijitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, alanlarında tüm teknolojik ekipmanı kullanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

UYDU, ANTEN, ÇANAK ANTEN İHTİYAÇLARINIZI PROFESYONELCE ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

Çavuşbaşı uyduculuk hizmeti dışarıdan bakıldığı gibi eline her pense alanın yapabileceği iş gibi görülmektedir. Hatta hepimiz evlerimizde eski tip tüplü televizyonlarımızın anten ve eski tip uydu cihazlarımızın ayarlamasını yapmışınızdır. Tabi gün geçtikçe gelişen teknolojiye paralel olarak çanak anten ve uydu anten olarak reciver, miniskart, ip tvli cihazlar, hotbird uydusu gibi son derece teknolojik cihazlar evlerimize son derece modern ürünler olarak girmiştir.

Bu cihazlar öylesine hassastır ki uzman olmayan bir kişini müdahelesinde hem cihazınızın garanti kapsamından çıkması söz konusu olurken hem de o reciver, hotbird ve mini skartlarınızdan ilk fabrikasyon ürününden aldığınız verimi alamayacaksınız. İstanbul’da daha fazla olmak üzere her mahalle başına kurulan Çavuşbaşı uydu anten servis hizmeti verdiğini iddaa eden büyük küçük firmalar (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu hizmeti verdiklerini iddaa etmektedirler.

Çavuşbaşı hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Çavuşbaşı hd uydu alıcı, uydu anten servisi Çavuşbaşı merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı merkezi uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı mini uydu alıcı, uydu anten servisi Çavuşbaşı neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı next nextstar, uydu anten servisi Çavuşbaşı next uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı offset çanak, uydu anten servisi Çavuşbaşı receiver fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı sistem uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı türksat uydu montajı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten ayarı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten fiyat.

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.

[/one_second]

Sizlere Çavuşbaşı uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Çavuşbaşı Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten fiyatları uydu anten servisi Çavuşbaşı anten montajı uydu anten servisi Çavuşbaşı anten kurulum, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten montaj, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten montajı, uydu anten servisi Çavuşbaşı Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten seti, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anten sistemleri, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anteni.

Uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu anteni montajı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu antenleri uydu anten servisi Çavuşbaşı canak uydu anten servisi Çavuşbaşı mini uydu, uydu anten servisi. Çavuşbaşı uydu arızası, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu ayar, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu çanağı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu çanak, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu kurulum, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Çavuşbaşı Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu montajı, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu receiver, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu servis, uydu anten servisi Çavuşbaşı uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Çavuşbaşı Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Beykoz Çavuşbaşı semtindeki hizmetlerimiz

Uydu anten servisi Çavuşbaşı anten ayarı, uydu anten servisi Çavuşbaşı anten fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı anten hd, uydu anten servisi Çavuşbaşı anten ince ayar bakım montaj, uydu anten servisi Çavuşbaşı anten kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı anten uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı antenci, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten ayarı, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten montaj servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten montajı, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten nakil, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak anten servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak fiyatları, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak kurulum, uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak montajı uydu anten servisi Çavuşbaşı çanak kurulumu uydu anten servisi Çavuşbaşı anten montajı uydu anten servisi Çavuşbaşı anten kurulumu, uydu anten servisi Çavuşbaşı D-Smart Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı D-Smart Anten Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı digital uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı Digitürk Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı Digitürk Anten Servisi, uydu anten servisi Çavuşbaşı dijital uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı en ucuz uydu, uydu anten servisi Çavuşbaşı hd çanak, uydu anten servisi Çavuşbaşı hd receiver, uydu anten servisi.

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

 

E-Posta : info@uyduantenservisi.net

Telefon : // 0212 474 00 34 // 0 532 165 49 28 // 0553 570 61 70 //

Merkez : Kazım Karabekir Mah. No : 63 Bağcılar/ İstanbul

Şube 1 : İstanbul Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:27 İstoç/Bağcılar/İstanbul

Şube 2 : Zeytinlik Mah. Dadyan Sok. No: 6 Bakırköy / İstanbul

 

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın