Etiket arşivi Atatürk Uydu Servisi

Atatürk Uydu Servisi 0216 473 02 77

Atatürk Uydu Servisi 0216 473 02 77

Atatürk Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Atatürk uydu anten servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim aracından veya 0212 474 00 34 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti olarak firmamız uyduantenservisi.net alanında uzman kadrosuyla uydu kurulumu uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı, eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dsmart servisi, dijitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, alanlarında tüm teknolojik ekipmanı kullanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

uydu-servisi-bakimi-montajiAtatürk uyduculuk hizmeti dışarıdan bakıldığı gibi eline her pense alanın yapabileceği iş gibi görülmektedir. Hatta hepimiz evlerimizde eski tip tüplü televizyonlarımızın anten ve eski tip uydu cihazlarımızın ayarlamasını yapmışınızdır. Tabii gün geçtikçe gelişen teknolojiye paralel olarak çanak anten ve uydu anten olarak reciver, miniskart, ip tvli cihazlar, hotbird uydusu gibi son derece teknolojik cihazlar evlerimize son derece modern ürünler olarak girmiştir.

Bu cihazlar öylesine hassastır ki uzman olmayan bir kişini müdahelesinde hem cihazınızın garanti kapsamından çıkması söz konusu olurken hem de o reciver, hotbird ve mini skartlarınızdan ilk fabrikasyon ürününden aldığınız verimi alamayacaksınız. İstanbul’da daha fazla olmak üzere her mahalle başına kurulan atatürk uydu anten servis hizmeti verdiğini iddaa eden büyük küçük firmalar (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu hizmeti verdiklerini iddaa etmektedirler.

Sizlere atatürk uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Servis 212 olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Atatürk semtindeki hizmetlerimiz

atatürk anten ayarı, atatürk anten fiyatları, atatürk anten hd, atatürk anten ince ayar bakım montaj, atatürk anten kurulumu, atatürk anten uydu, atatürk antenci, atatürk çanak anten ayarı, atatürk çanak anten kurulumu, atatürk çanak anten montaj servisi, atatürk çanak anten montajı, atatürk çanak anten nakil, atatürk çanak anten servisi, atatürk çanak fiyatları, atatürk çanak kurulum, atatürk çanak montajı atatürk çanak kurulumu atatürk anten montajı atatürk anten kurulumu, atatürk D-Smart Anten Montajı Servisi, atatürk D-Smart Anten Servisi, atatürk digital uydu, atatürk Digitürk Anten Montajı Servisi, atatürk Digitürk Anten Servisi, atatürk dijital uydu, atatürk en ucuz uydu, atatürk hd çanak, atatürk hd receiver, atatürk hd tv uydu alıcıları, atatürk hd uydu alıcı, atatürk merkezi sistem uydu, atatürk merkezi uydu, atatürk merkezi uydu kurulumu, atatürk merkezi uydu sistemi kurulumu, atatürk Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, atatürk merkezi uydu sistemleri fiyatları, atatürk Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, atatürk mini uydu alıcı, atatürk neta Uydu Anten Servisi, atatürk next nextstar, atatürk next uydu, atatürk offset çanak, atatürk receiver fiyatları, atatürk sistem uydu, atatürk türksat uydu montajı, atatürk uydu alıcı fiyat, atatürk uydu alıcısı kurulumu, atatürk uydu alıcısı satışı, atatürk uydu anten, atatürk uydu anten ayarı, atatürk uydu anten fiyat, atatürk uydu anten fiyatları atatürk anten montajı atatürk anten kurulum, atatürk uydu anten kurulumu, atatürk uydu anten montaj, atatürk uydu anten montajı, atatürk Uydu Anten Servisi, atatürk uydu anten seti, atatürk uydu anten sistemleri, atatürk uydu anteni, atatürk uydu anteni fiyatları, atatürk uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, atatürk uydu anteni montajı, atatürk uydu antenleri atatürk canak atatürk mini uydu, atatürk uydu arızası, atatürk uydu ayar, atatürk uydu çanağı, atatürk uydu çanak, atatürk uydu çanak anten kurulumu, atatürk uydu çanak fiyatları, atatürk Uydu Çanak Servisi, atatürk uydu kurulum, atatürk uydu kurulumu, atatürk uydu merkezi sistem, atatürk Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, atatürk uydu montajı, atatürk uydu receiver, atatürk uydu servis, atatürk uydu servisi

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

E-Posta : info@uyduantenservisi.net

Telefon : // 0212 474 00 34 // 0 532 165 49 28 // 0553 570 61 70 //

Merkez : Kazım Karabekir Mah. No : 63 Bağcılar/ İstanbul

Şube 1 : İstanbul Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:27 İstoç/Bağcılar/İstanbul

Şube 2 : Zeytinlik Mah. Dadyan Sok. No: 6 Bakırköy / İstanbul

Küçükçekmece Uydu Servisi

Küçükçekmece Uydu Servisi 0212 474 00 34

Uydu alıcısı kadar çanak anten seçimi de önemlidir. 2000’li yıllarda evlerimize giren uydu alıcıları çanak antenlerle birlikte kullanılmaya başlamış ve daha kaliteli bir televizyon keyfi yaşanmasına yardımcı olmuştur. Eski tip antenlerdeki kalitesiz görüntü ve izlenebilecek kanalların azlığı yeni uydu alıcıları ile birlikte kaybolmuştur.

Çanak anteninizle uydu alıcınızın özellikleri birbirine uyumlu olduğu sürece en kaliteli görüntüye ulaşabilirsiniz. SD uydu alıcıları yerine artık HD uydu alıcıları daha fazla satmaktadır. HD uydu alıcıları hem daha kaliteli bir görüntü sunmakta hem de daha fazla kanal izlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle artık günümüzde birçok kişi HD uydu alıcılarını tercih etmeye başlamıştır. Özellikle yeni nesil bir LCD veya LED televizyona sahipseniz mutlaka HD uydu alıcılarını tercih etmelisiniz.

Küçükçekmece Tv Tamir Servisi

Uydular artık her evde kullanılan ve televizyonlardan ayrılmaz hale gelen elektronik cihazlardır. Haliyle zaman zaman arıza çıkabilmekte ve bu cihazlar da bozulabilmektedir. En kaliteli ve en iyi uydu hizmetleri sunan servis ise Küçükçekmece uydu servisidir. Servis 212, uydu bakımı, uydu güncellemesi, uydu kurulumu, çanak anten montajı gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Üstelik bu hizmetler müşterilerin sorunlarına yönelik çözümler olduğu gibi fiyat konusunda da oldukça uygundur. Bu nedenle birçok kişi uydu ve çanak antenle ilgili hizmet almak istediğinde Küçükçekmece uydu servisini tercih etmektedir. Servis 212 tüm uydu bakımı ve güncelleme hizmetinizi kaliteli ve kısa süreler içerisinde gerçekleştirmektedir.

Küçükçekmece Uydu Servisi

kucukcekmeceAtakent Uydu Servisi, Atatürk Uydu Servisi, Aytaç Uydu Servisi, Cennet Uydu Servisi, Beşyol Uydu Servisi, Cumhuriyet Uydu Servisi, Fatih Uydu Servisi, Fevzi Çakmak Uydu Servisi, Gültepe Uydu Servisi, Halkalı Uydu Servisi, İnönü Uydu Servisi, İstasyon Uydu Servisi, Kanarya Uydu Servisi, Kartaltepe Uydu Servisi, Mehmet Akif Uydu Servisi, Sefaköy Uydu Servisi, Söğütlüçeşme Uydu Servisi, Sultanmurat Uydu Servisi, Tevfikbey Uydu Servisi, Yarımburgaz Uydu Servisi, Yeşilova Uydu Servisi.

Küçükçekmece uydu servisi sizlere kaliteli bir servis sunmak için çalışmaktadır. Bu kapsamda küçükçekmece ilçesi bizlerin proje semtimiz olarak kendini göstermektedir.

 

kucukcekmece_uydu_servisi

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır.

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmecenin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde tv tamircisi bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece uydu servisimiz sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9-Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu

Merkezi uydu sistemi kurulumuna kısaca değinelim. Binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu sistemi kurmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur.