Etiket arşivi Kartaltepe Uydu Servisi

Kartaltepe Uydu Servisi

uydu-servisi-telefon-banner

Kartaltepe Uydu Servisi 0212 474 00 34

Kartaltepe Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Kartaltepe uydu anten servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim aracından veya 0212 474 00 34 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti olarak firmamız uyduantenservsi.net alanında uzman kadrosuyla uydu kurulumu uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı, eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dsmart servisi, dijitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, alanlarında tüm teknolojik ekipmanı kullanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kartaltepe uyduculuk hizmeti dışarıdan bakıldığı gibi eline her pense alanın yapabileceği iş gibi görülmektedir. Hatta hepimiz evlerimizde eski tip tüplü televizyonlarımızın anten ve eski tip uydu cihazlarımızın ayarlamasını yapmışınızdır. Tabi gün geçtikçe gelişen teknolojiye paralel olarak çanak anten ve uydu anten olarak reciver, miniskart, ip tvli cihazlar, hotbird uydusu gibi son derece teknolojik cihazlar evlerimize son derece modern ürünler olarak girmiştir.

Bu cihazlar öylesine hassastır ki uzman olmayan bir kişini müdahelesinde hem cihazınızın garanti kapsamından çıkması söz konusu olurken hem de o reciver, hotbird ve mini skartlarınızdan ilk fabrikasyon ürününden aldığınız verimi alamayacaksınız. İstanbul’da daha fazla olmak üzere her mahalle başına kurulan Kartaltepe uydu anten servis hizmeti verdiğini iddaa eden büyük küçük firmalar (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu hizmeti verdiklerini iddaa etmektedirler.

Kartaltepe hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Kartaltepe hd uydu alıcı, uydu anten servisi Kartaltepe merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Kartaltepe merkezi uydu, uydu anten servisi Kartaltepe merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe mini uydu alıcı, uydu anten servisi Kartaltepe neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe next nextstar, uydu anten servisi Kartaltepe next uydu, uydu anten servisi Kartaltepe offset çanak, uydu anten servisi Kartaltepe receiver fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe sistem uydu, uydu anten servisi Kartaltepe türksat uydu montajı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Kartaltepe uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten ayarı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten fiyat.

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.

[/one_second]

Sizlere Kartaltepe uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Kartaltepe Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Kartaltepe uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anteni montajı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu antenleri uydu anten servisi Kartaltepe canak uydu anten servisi Kartaltepe mini uydu, uydu anten servisi. Kartaltepe uydu arızası, uydu anten servisi Kartaltepe uydu ayar, uydu anten servisi Kartaltepe uydu çanağı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu çanak, uydu anten servisi Kartaltepe uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe uydu kurulum, uydu anten servisi Kartaltepe uydu kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Kartaltepe Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe uydu montajı, uydu anten servisi Kartaltepe uydu receiver, uydu anten servisi Kartaltepe uydu servis, uydu anten servisi Kartaltepe uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Kartaltepe Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Avcılar Kartaltepe Semtindeki Hizmetlerimiz

Uydu anten servisi Kartaltepe anten ayarı, uydu anten servisi Kartaltepeanten fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe anten hd, uydu anten servisi Kartaltepe anten ince ayar bakım montaj, uydu anten servisi Kartaltepe anten kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe anten uydu, uydu anten servisi Kartaltepe antenci, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten ayarı, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten montaj servisi, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten montajı, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten nakil, uydu anten servisi Kartaltepe çanak anten servisi, uydu anten servisi Kartaltepe çanak fiyatları, uydu anten servisi Kartaltepe çanak kurulum, uydu anten servisi Kartaltepe çanak montajı uydu anten servisi Kartaltepe çanak kurulumu uydu anten servisi Kartaltepe anten montajı uydu anten servisi Kartaltepe anten kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe D-Smart Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe D-Smart Anten Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe digital uydu, uydu anten servisi Kartaltepe Digitürk Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe Digitürk Anten Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe dijital uydu, uydu anten servisi Kartaltepe en ucuz uydu, uydu anten servisi Kartaltepe hd çanak, uydu anten servisi Kartaltepe hd receiver, uydu anten servisi.

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten fiyatları uydu anten servisi Kartaltepe anten montajı uydu anten servisi Kartaltepe anten kurulum, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten kurulumu, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten montaj, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten montajı, uydu anten servisi Kartaltepe Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten seti, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anten sistemleri, uydu anten servisi Kartaltepe uydu anteni.

Küçükçekmece Uydu Servisi

Küçükçekmece Uydu Servisi 0212 474 00 34

Uydu alıcısı kadar çanak anten seçimi de önemlidir. 2000’li yıllarda evlerimize giren uydu alıcıları çanak antenlerle birlikte kullanılmaya başlamış ve daha kaliteli bir televizyon keyfi yaşanmasına yardımcı olmuştur. Eski tip antenlerdeki kalitesiz görüntü ve izlenebilecek kanalların azlığı yeni uydu alıcıları ile birlikte kaybolmuştur.

Çanak anteninizle uydu alıcınızın özellikleri birbirine uyumlu olduğu sürece en kaliteli görüntüye ulaşabilirsiniz. SD uydu alıcıları yerine artık HD uydu alıcıları daha fazla satmaktadır. HD uydu alıcıları hem daha kaliteli bir görüntü sunmakta hem de daha fazla kanal izlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle artık günümüzde birçok kişi HD uydu alıcılarını tercih etmeye başlamıştır. Özellikle yeni nesil bir LCD veya LED televizyona sahipseniz mutlaka HD uydu alıcılarını tercih etmelisiniz.

Küçükçekmece Tv Tamir Servisi

Uydular artık her evde kullanılan ve televizyonlardan ayrılmaz hale gelen elektronik cihazlardır. Haliyle zaman zaman arıza çıkabilmekte ve bu cihazlar da bozulabilmektedir. En kaliteli ve en iyi uydu hizmetleri sunan servis ise Küçükçekmece uydu servisidir. Servis 212, uydu bakımı, uydu güncellemesi, uydu kurulumu, çanak anten montajı gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Üstelik bu hizmetler müşterilerin sorunlarına yönelik çözümler olduğu gibi fiyat konusunda da oldukça uygundur. Bu nedenle birçok kişi uydu ve çanak antenle ilgili hizmet almak istediğinde Küçükçekmece uydu servisini tercih etmektedir. Servis 212 tüm uydu bakımı ve güncelleme hizmetinizi kaliteli ve kısa süreler içerisinde gerçekleştirmektedir.

Küçükçekmece Uydu Servisi

kucukcekmeceAtakent Uydu Servisi, Atatürk Uydu Servisi, Aytaç Uydu Servisi, Cennet Uydu Servisi, Beşyol Uydu Servisi, Cumhuriyet Uydu Servisi, Fatih Uydu Servisi, Fevzi Çakmak Uydu Servisi, Gültepe Uydu Servisi, Halkalı Uydu Servisi, İnönü Uydu Servisi, İstasyon Uydu Servisi, Kanarya Uydu Servisi, Kartaltepe Uydu Servisi, Mehmet Akif Uydu Servisi, Sefaköy Uydu Servisi, Söğütlüçeşme Uydu Servisi, Sultanmurat Uydu Servisi, Tevfikbey Uydu Servisi, Yarımburgaz Uydu Servisi, Yeşilova Uydu Servisi.

Küçükçekmece uydu servisi sizlere kaliteli bir servis sunmak için çalışmaktadır. Bu kapsamda küçükçekmece ilçesi bizlerin proje semtimiz olarak kendini göstermektedir.

 

kucukcekmece_uydu_servisi

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır.

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmecenin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde tv tamircisi bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece uydu servisimiz sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9-Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu

Merkezi uydu sistemi kurulumuna kısaca değinelim. Binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu sistemi kurmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur.