Avcılar Uydu Servisi

Avcılar Uydu Servisi

Avcılar Uydu Servisi

Avcılar uydu servisini anlatmadan önce sizlere Avcılar’ı tanıtarak söze başlayalım.uydu-servisi-telefon-numarasiavcilar-uydu-servisi

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.

İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²’lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul’a 27 km. uzaklıktadır. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

Bölge bu denli büyük olması haliyle o bölgenin uydu servisi konusunda yetersiz kalmasına neden olmaktaydı. Firmamız ile geniş çapta araştırmalar yaparak, bölgenin analizini  ortaya koyarak sizlere kaliteli uydu servisini sunmaya karar verdik.

Avcılar uyducularının arasında yetersiz personel ve yetersiz kaliteli ürün portföyünü sizlere sunmaktansa size özel 7/24 hizmet sunan bir avcılar uydu servisi ağı kurduk.

Bölgenin yoğun işyeri ve daire yapısının ihtiyacı sadece mahalle aralarına kurulu elektrik firmalarının sunduğu hizmetle olmayacağını anlayan firmamız size kaliteli hizmeti uygun fiyata sunak için mobil servis ağı kurmuştur.

Hizmet Verdiğimiz Mahallelerimiz

Ambarlı Uydu Servisi, Cihangir Uydu Servisi, Denizköşkler Uydu Servisi, Firüzköy Uydu Servisi, Gümüşpala Uydu Servisi, Parseller Uydu Servisi, Tahtakale Uydu Servisi, Üniversite Uydu Servisi, Yeşilkent Uydu Servisi.

Avcılar Teknik destek ağımız hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Uydu anten servisi olarak hizmet verdiğimiz avcıların 10 farklı semtinde aktif olarak devam etmektedir. Aşağıda hangi semtlere uydu servisi verdiğimizi aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Avcılar Uydu Servisi Verdiğimiz, 10 farklı mahalle;

 1. Avcılar Merkez Mahallesi Uydu Servisi
 2. Ambarlı Mahallesi Uydu Servisi
 3. Cihangir Mahallesi Uydu Servisi
 4. Gümüşpala Mahallesi Uydu Servisi
 5. Denizköşkler Mahallesi Uydu Servisi
 6. Üniversite Mahallesi Uydu Servisi
 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Uydu Servisi
 8. Firuzköy Mahallesi Uydu Servisi
 9. Tahtakale Mahallesi Uydu Servisi
 10. Yeşilkent Mahallesi Uydu Servisi

Şimdi uygun fiyatlı ve kaliteli uydu servisi hizmeti için neden bizleri tercih etmelisiniz bu hususta sizlere bilgi verelim.

Neden Biz;

 1. Garantili Hizmet
 2. Zamanında Servis
 3. En Hızlı Servis
 4. Kesintisiz Destek
 5. Profesyonel Ekipmanlar

Sonuç olarak görülüyor ki avcılar uydu servisi uzun lafı değil az ve özlü ve itinalı çalışma ile sizlere hizmet vermek için hazırız. Hemen iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşın ve farkımızı görün.

Yazar hakkında

admin administrator