Hakkımızda

Uydu Anten Servisi Firmamız 1998 yılında İstanbul’da ilk temellerini atarak, uydu servisi, elektrik servisi, güvenlik sistemleri servisi ve inşaat alanında hizmet vermeye başlamıştır.

İlk kuruluşunda 3 personel ile başlayan hikayemize bugün kaliteli işçilik, zamanında teslimat, uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla zaman içerisinde 15 çalışan ve yüzlerce mutlu müşteri portföyünü de alarak büyümeye devam etmektedir.

Uydu anten servisi Firmamız kuruluş vizyon ve misyonu gereği daima ileri teknolojileri takip ederek sizlerin sorunlarına en teknolojik cevaplar sunabilmek için gerek yurtiçi gerekse yurtdışı seminerlerine katılarak kalite kontrol, kritik noktaların analizi gibi süreçleri başarılı bir şekilde harmanlamayı başarmıştır.

Firmamız İstanbul’un her semt ve mahllesi’nde servis ağını da hızlı servis hizmeti sunmak için devamlı araç filosu ve teknik servis donanımlı personeli hazır bulundurmaktadır. Çünkü iyi bir iş, uygun fiyatlı olduğu kadar zanında müdahele ve zamanında teslimatla kıyaslanmaktadır.

Uydu Servisi ve diğer servis ağlarımızda gelişimimizin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Sizlere iyi bir hizmet sunmak için bizleri bir kere tercih etmeniz yeterli olacaktır. Sadece kendi servis sorunlarınızda değil yakın çevrenize de bizleri refarans göstereceğinize eminiz.

uskudar uydu servisi canak anten ayarlama
uydu anten servisi hakkimizda