☎️ BİZE HEMEN ULAŞIN ☎️

☎️ MÜŞTERİ HATTI 0532 165 4928 – TIKLA ARA !!

☎️ İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİ 0212 474 0034 – TIKLA ARA !!

☎️ İSTANBUL ASYA BÖLGESİ 0216 473 0277 – TIKLA ARA !!

☎️ KOCAELİ BÖLGESİ 0262 743 4040 – TIKLA ARA !!

balikesir iptv vaavtv 2 660x330 1

ŞİMDİ Kesintisiz İPTV’ye Geçmenin Tam Zamanı !

Birbirinden Eğlenceli Tüm Ülkelerin Ulusal Kanalları Spor Sinema Çocuk Kanalları Müzik Haber Binlerce Film ve Dizi Kanalları Kaliteli Uygun Fiyat Garantisi ve Kesintisiz Donmadan İptv İzlemenin Keyfini Çıkarın.

İP TV NEDİR NE İŞE YARAR ?

Evlerimizde Televizyon izlemek için karasal yayınların dışında farklı kanalları izlemek istiyoruz. Aile fertlerinin her birinin isteği de çok farklılık gösteriyor haliyle. Bu soruna çözüm olarak çeşitli paketleri bulunan kanal paketlerinden satın almayı planlıyoruz. Ama satın alınan tv izleme paketleri tüm isteklere cevap vermeyebiliyor. Üstelik fiyat olarak da çok pahalı seçenekleri oluyor. İşte bu sebeple kombine kanalları bünyesinde barındıran İPTV satın almak için araştırmalar yapıyorsunuz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz İPTV hizmeti smart tv, bilgisayar, tablet, android ve ios işletime sahip cep telefonları ile kullanılabiliyor olması size farklı seyir keyfi sunacaktır bundan emin olabilirsiniz. Birbirinden çok farklı İPTV sağlayıcıları mevcuttur. Araştırmalarınızı kıyaslama yaparak en kaliteli iptv sağlayıcısını bulabilirsiniz. SERVİS212 olarak bizi seçerseniz ayrıcalıkları ve en iyi İPTV yayını ile tüm teknolojik cihazlarınızda sorunsuz izleyerek paranızın tam karşılığı hizmeti kusursuz alacaksınız.

Çanak Anten , Karasal yayınlar olmadan televizyon izlemek artık bizler sayesinde pek mümkün. İzlemek istediğiniz kanalları sağlayacağımız cihazlardan sizlere vermekteyiz. Aynı zamanda sadece Türksat (Türk Kanalları) değil avrupa uydusu rus uydusu arap uydusu gibi bir çok yayını da sağlamaktayız.

Binanızda Çanak Anten Kuracak Yeriniz Yok Mu ?

Montajla Antenle Kabloyla Uğraşmak İstemiyor musunuz ?

İstediğiniz Kanallar Televizyon rehberinizde bulunmuyor mu ?

o halde ip tv tam sizlere göre bize hemen ulaşın ekiplerimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermek için adresinizde olsun !!

fotoram iZbi

Yeni Nesil Televizyon: IPTV 

Digitürk ve benzer platformlar geleneksel televizyon anlayışına bambaşka bir boyut kazandırdı. Belgesel sinema ve spor başta olmak üzere dünya çapında bilinen ancak ülkemizden izlenmeyen özel kanalları belli bir ücret karşılığında ayağımıza getirdi. Buna rağmen özel platformların ücretleri son yıllarda ciddi bir artış göstermeye başladı. Bunun yanında bir de kullanıcıları uzunca süre bağlayan sözleşmeler, insanların bu özel firmalardan uzaklaşmasını sağladı. IPTV oluşumunun en önemli nedeni bant genişliği nedeniyle internet hızının son dönemde artmaya başlamasıdır. Bu durum IPTV oluşumlarının yavaş yavaş ortaya çıkmasını sağladı diyebiliriz. Çünkü adından da anlaşılacağı üzere IPTV, tamamen internet üzerinden hizmet veren bir platformdur.  

Evinizde orta düzey bir hıza sahip bir modeminizin ve televizyonunuzun olması durumunda sorunsuz şekilde IPTV hizmetini alabilirsiniz. Hatta IPTV hizmetini sadece televizyondan değil bilgisayarınızdan ve cep telefonunuzdan dahi almanız mümkün. Bugün yüzlerce IPTV hizmeti veren firmadan söz edebiliriz. Bunların her biri, birbirinden farklı bir ücret ve hizmet içeriğine sahiptir. Kanal sayısı, hızı, hizmet kalitesi, altyapısı ve görsel tasarımı itibariyle birbirinden ayrılırlar. IPTV alamdan önce, daha doğrusu bir ücret ödemeden önce mutlaka söz konusu platformun içerik özelliklerini araştırmalısınız.

IPTV bazı kaynaklarda “İnternet Protokol Televizyonu” olarak da kullanılabiliyor. Normalde televizyon yayınlarını izlemek için bir çanak antene ya da uydu antenine ihtiyaç duyarız. Buradaki mantık da yayın sinyallerini tamamen internet bağlantısı sayesinde almak üzerine kurulu. İnternetten bir videoyu indirmekten ya da dolmasını bekleyip izlemekten bir farkı yoktur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi orta düzey bir internet bağlantısı ile hiçbir donma problemi yaşamazsınız. Yüksek çözünürlüklü video akışı konusunda ciddi bir mesafe alınmıştır. İlk çıkan IPTVlerde bu konuda ciddi pürüzler yaşanıyordu. 

IPTV ile beraber evlerde kullandığımız televizyonlar aslında birer bilgisayara dönüşmeye başlıyor. IPTV’yi sadece düz mantık bir şekilde ekran karşısında televizyon izlemek gibi düşünmeyin, çünkü bu platformla yapabileceklerinizin gerçekten de bir sınırı yok. Mesela bir spor müsabakasında beğendiğiniz bir formaya kumandanız ile yakınlaşıp, onun satın alma seçeneklerine göz atabilirsiniz. Anahtar kelimeleri kullanarak çok çeşitli filtrelemeler yapabilir ve bu şekilde sadece izlemek istediklerinize yönelebilirsiniz. İPTV ile birlikte kullanıcılar sadece kendilerine sunulan içeriklerle yetinmek durumunda kalmıyor, dilediği her türlü içeriğe çok kısa süre içinde ulaşabiliyor.

IPTV Çeşitleri

images 1

Günümüzde IPTV sistemleri üç ayrı grupta toplanır. İlk türü isteğe bağlı video olarak adlandırılan gruptur. Netflix, Digitürk Play, Blu Tv  gibi platformlar bu türe örnektir. Herhangi biri güncel diziyi veya filmi seçip izler, karşılığında bunun ücretini ödersiniz. İkinci tür web tabanlı video oynatıcılarıdır. BBC iPlayer buna örnek olarak gösterilebilir. Bu türe zaman atlamalı IPTV adı da verilir. En önemli özelliği kaçırdığınız bir yayını bir hafta sonra bile izleme şansını size vermesidir. Geriye alma, durdurma gibi özellikleri oldukça esnektir. Üçüncü tür ise daha yaygın olarak kullanılan, canlı program ve kanalları izlemenize olanak sağlayan türdür. 

IPTV Nedir? Nasıl Çalışır? İşten yorgun argın eve geldiniz. Oturup biraz TV izleyip dinlenmek istiyorsunuz. Ancak izleyebileceğiniz bir program bulamadınız. Her ne kadar seçim yapabiliyor, kanallar arası gezebiliyor olsanız da izleyebilecekleriniz oldukça sınırlıdır ve programları önceden kaydetmedikçe, yalnızca yayın esnasında yakaladıklarınızı izleyebilirsiniz. TV izlemek, Web’de göz gezdirmek gibi bir şey olsaydı daha iyi olmaz mıydı, bu durumda izlemek istediğin programı seçebilirdiniz. Bu, “isteğe bağlı olarak” TV programları sunmak için internet teknolojisini kullanan IPTV’nin (Internet Protokol Televizyonu) vaatlerinden biridir. Bu sistem nasıl çalışır? Bize ne gibi faydalar getirmektedir? Yayıncıların ve telefon şirketlerinin bu yeni hizmetleri sunmak için karşılaşacakları zorluklar neler olmaktadır? Hadi daha yakından bakalım! Bir TV gözlemcisinin bakış açısından, IPTV aslında çok basit bir şekilde çalışmaktadır. Evinize bir çatı anteni, uydu çanağı veya fiber optik kablo ile gelen yayın sinyalleri ile TV programlarını almak yerine onları bir internet bağlantınız aracılığıyla video akışı halinde alıyorsunuz (internetten indirdiğiniz ve hemen hemen aynı anda oynatabildiğiniz videolar gibi). Muhtemelen 10 Mbps’e kadar olan internet bağlantı hızınız yeterli olmayacaktır. 10 ile 100 Mbps arasında bir internet hızı ile izleyebileceksinizdir. TV programlarını bilgisayarınızda veya set üstü bir kutu ile TV’nizde izleyebilirsiniz. Bu kutu internet bağlantınız ile var olan televizyon alıcınız arasında bir tür bağdaştırıcı görevi görerek, gelen sinyalleri çözümleyerek TV’nizde internet programlarını görüntüleyebilmenize imkan sunmaktadır. Bir yayıncı veya telefon şirketi açısından IPTV biraz daha karmaşıktır. Kullanılmasını istediğiniz tüm videolar için gelişmiş bir depolama sistemine ve insanların istedikleri programları seçmelerine izin veren web stili bir arabirime ihtiyacınız bulunmaktadır. Bir izleyici bir programı seçtikten sonra, video dosyasını akış için uygun bir biçimde kodlamak, şifrelemek (yalnızca ödeme yapan kişilerin şifresini çözebileceği şekilde), reklamları yerleştirmek (özellikle de ücretsiz programlarda) ve internette bir kişiden (potansiyel olarak) binlerce ya da milyonlarca kişiye aynı anda bir şey göndermek, aktarımı sağlamak gibi birçok yapılması gereken iş bulunmaktadır. Ayrıca, sürekli yüksek kaliteli bir video aktarımı sağlamak için bunu nasıl yapmanız gerektiğini hesaplamanız gerekir.

IPTV Kullanımı

iptv

IPTV kurulumunun evinizde ya da iş yerinizde sorunsuz şekilde yapılabilmesi için öncelikle bir internet altyapınızın bulunması gerekir. Sistem bağlantı üstünden sinyalleri transfer edebilmek adına IPTV desteği sağlayan kutulara ihtiyaç duyar. IPTV Smart Tv özelliğine sahip olan akıllı televizyon teknolojilerinde kullanılır. Smart Tv özelliği olmayan televizyonlarda IPTV izleyebilmek mümkün değildir. Kutunuzun ya da uydu alıcınızın ethernet kablo konusunda uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bu kutu sayesinde sosyal medya platformlarına da giriş yapmanız mümkün. Bağlantı esnasında altın uçlu kablo olarak tabir edilen kablolar kullanılıyor. Bu kablolar sinyali çok daha hızlı bir şekilde iletiyor. IPTV satın aldığınız firma içinde anlaştığınız kanalların içinde olduğu bir dosya gönderirler. Kanal listelerini aktif etmek için verilen linki tıklamanız gerekir, çünkü kanal listelerine sadece bu linkler aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Verilen linklerin uzantıları “m308” biçimindedir. Söz konusu dosya IPTV destekli kutuya aktarılır. Bu aktarımın başarılı olması için mac adresine ihtiyaç duyarız. Kolayca öğrenebileceğiniz mac adresi senkroziasyon işlevini görür.

Başlıca taraftarı olduğunuz futbol ve basketbol, NBA yada La liga, uefa şampiyonlar ligi, premier lig, serie A, bundesliga gibi dünyaca ünlü liglerin tüm maçlarını. belki de voleybol yada curling bazı zamanlar bilardo gibi aklınıza gelecek tüm dünya spor müsabakalarını izlemenize olanak sağlar. Belgesel severler için ise Discovey channel, animal planet, iztv, national geographic, nat geo wild, discovery science gibi hem Türkçe hem 12 ayrı dilde yayın yapan 100lerce belgesel kanalının tadını çıkarabilirsiniz Film ve dizi keyfi yaşamak isteyenler için 100lerce yerli ve yabancı tüm diziler, ödüllü filmler, dünyaca ünlü Hollywood un aksiyon dolu filmleri veya bollywood un dram üzerine ödül almış film ve dizilerini bağlı bulunduğu kanaldan canlı olarak izleme imkanı sağlar, veya aynı dizi, filmleri durdurma, geri ala özelliği olan Vod veya Seç izle bölümlerinden faydalanarak kolay arama motoru sayesinde hızlıca, vakit kaybetmeden tek tuşla keyifle izeyebilirsiniz.

İptv Netflix, blutv, d-smart, digitürk, tivibu, tvplus gibi ücretli platformları tek listeyle ulaşabilmenizi ve gerçek zamanlı izlemenize olanak sağlar. 12 ayrı dilde yayın yapan toplamda 7000 in üzerinde dünya kanalları izlemek artık çok kolay.

ETİKET KELİMELER

İstanbul iptv satın al
İstanbul jetiptv
İstanbul iptv lig tv
İstanbul iptv izle
İstanbul smart iptv
İstanbul iptv linkleri 18
İstanbul kodi nedir
İstanbul lg tv kurulum
İstanbul iptv m3u
İstanbul samsung tv kurulum
İstanbul iptv indir
İstanbul ip tv nedir
İstanbul atlas iptv
İstanbul ıptv nedir
İstanbul free iptv links
İstanbul kodi lig tv
İstanbul mkvod
İstanbul ıptv
İstanbul iptv kanal listesi
İstanbul iptv server
İstanbul güncel iptv linkleri
İstanbul iptv kanallar
İstanbul kodi tv turkce
İstanbul samsung smart iptv
İstanbul smart iptv kanal listesi
İstanbul iptv full
İstanbul en iyi iptv server hangisi
İstanbul uydu alıcısı
İstanbul uydu
İstanbul ip tv
İstanbul iptv server
İstanbul merkezi uydu sistemi
İstanbul çanak anten kurulumu
İstanbul uydu fiyatları
İstanbul uydu kurulumu
İstanbul free iptv links
İstanbul çanaksız uydu alıcısı
İstanbul iptv player
İstanbul uydu ayarlama
İstanbul ilan elookat
İstanbul goldmaster uydu
İstanbul çanak anten ayarlama
İstanbul uydu anteni
İstanbul next uydu
İstanbul antenci
İstanbul hd uydu alıcısı
İstanbul uydu cihazı
İstanbul çanak anten
İstanbul çanak anten fiyatları
İstanbul türksat uydu kurulumu
İstanbul smart iptv
İstanbul iptv m3u
İstanbul uydu ayarları
İstanbul çanak fiyatları

İstanbul Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı İstanbul,
İstanbul Uydu Anten Kurulumu,
İstanbul Uydu Anten Arıza,
İstanbul Uydu Anten Ayarı,
İstanbul Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri İstanbul,
İstanbul’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
İstanbul’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri İstanbul,
İstanbul’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
İstanbul Uydu Tamiri Ayari Servis,
İstanbul Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim İstanbul,
Tv Antenci İstanbul
İstanbul Tv Çanak Montaj tel
Uydu Anteni Tamircileri İstanbul
İstanbul Uydu Anten Servisi Kurulumu,
İstanbul Çanak Anten Kurulumu,
İstanbul Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi İstanbul,
Çanak Anten Servisi İstanbul,
Çanak Anten Montajı İstanbul,
İstanbul Çanak Antenci,
Çanak Kurulum İstanbul,
İstanbul Çanak Kurulumu,
İstanbul Çanak Ayarlama,
İstanbul Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama İstanbul,
İstanbul Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi İstanbul,
İstanbul Uydu Canak Kurulumu,
İstanbul Uydu Canak Anten Kurulumu,
İstanbul Uydu Çanak Montajı,
İstanbul Uydu Arıza Servisi,
İstanbul Uydu Montajı,
İstanbul Uydu Bulma,
İstanbul Uydu Bağlama,
İstanbul Uydu Ayarlama,
İstanbul Uydu Bakim,
İstanbul Uydu Kurulum,
İstanbul Uydu Onarim,
İstanbul Uydu Çalışmıyor,
İstanbul Uydu Destek,
İstanbul Anten Ayarı,
Anten Montajı İstanbul,
Anten Kurulum İstanbul,
Anten Kurulumu İstanbul,
İstanbul Antenciler,
İstanbul Anten Ayarlama,

İstanbulda Uydu Dagıtıcısında Sinyal Var Kalite Yok yada Uydu Dagıtıcısında Sinyal Var Görüntü Yok Uyarısı, Uydu Kanal Sinyal Zayıf, Uydu Sinyal Yok Diyor, Uydu Zayıf Sinyal, Uyduda Sinyal Var Kalite Yok, Uydu Çekmiyor, Bazı Kanallarda Sinyal Yok Sorunu yaşıyorsanız, canak antenden uydu alıcısına sinyal gelmiyor demektir. Arızanın birçok nedeni olabilir, ilk akla gelenler çanak anten ayarı bozulmuş olabilir, Lnb arızalanmış yada kabloda sorun oluşmuş olabilir.
İstanbul Dijital Televizyon Ayarlama
İstanbul Receiver Tamiri
Hd Uydu Tamircisi İstanbul
İstanbul Hd Uydu Servisi
İstanbul uyducusu
İstanbul uyducuları
İstanbul Tv Montaj
İstanbul Tv Canak Montaj
İstanbul Tv Kurulumu
İstanbul merkezde uyducu
İstanbul Dijital Anten Kurulumu
İstanbul Görüntülü Uydu Ayarlama
İstanbul Sinyal Yok Sorunu
İstanbul hd uydu anteni ayarı
İstanbul Hd Uydu Anteni Ayarları
İstanbul Amstrad Uydu Anten Servisi
Arçelik Uydu Anten Servisi
atlanta uydu alicisinin yetkili servisi İstanbul
Atlanta Servisi İstanbul
İstanbul baff uydu servisi
Baff Uydu Anten Servisi İstanbul
İstanbul botech uydu servis
Botech Uydu Anten Servisi İstanbul
İstanbul Corax Servisi
Corax Uydu Anten Servisi İstanbul
İstanbul servis digiline uydu alıcısı
Digitürk Anten Montajı Servisi İstanbul
İstanbul Digitürk Uydu Anten Servisi
Digitürk Servisi İstanbul
Digitürk Anten Servisi İstanbul
İstanbul Digitürk Uydu Anten Servisi
dreambox servisi anadolu yakası servis İstanbul
İstanbul d smart yetkili servis
d smart İstanbul uyducu
d smart bayisi nerde var İstanbul’de
İstanbul D-Smart Anten Servisi
D-Smart Uydu Anten Servisi İstanbul
İstanbul D-Smart Anten Montajı Servisi
D-Smart Servisi İstanbul
İstanbul’de goldmaster uydu alıcısı servisi
İstanbul goldmaster uydu yetkili servisi
goldmaster servis İstanbul
İstanbul goldmaster servis
İstanbul GoldMaster Uydu Anten Servisi
hiremco İstanbul garanti bayi
hiremco İstanbul servisi
İstanbul Hiremco Servisi
Hiremco Uydu Anten Servisi İstanbul
İstanbul Jameson Servisi
Jameson Uydu Anten Servisi İstanbul
jameson İstanbul servis
kawai İstanbul servis tel
kawai uydu alıcısı İstanbul servisi
İstanbul Kawai Servisi
İstanbul Kawai Uydu Anten Servisi
İstanbul neta Uydu Anten Servisi
İstanbul neta Servisi
İstanbul next nextstar servisi
next star bayi İstanbul
nextstar servis İstanbul
İstanbul NextStar Uydu Anten Servisi
İstanbul Next Uydu Anten Servisi
İstanbul Nextstar Servisi
İstanbul Next Servisi
piremier uydu alıcı İstanbul servis bayi
İstanbulde premier servisi
İstanbul Redline Servisi
İstanbul Redline Uydu Anten Servisi
İstanbul sunny uydu alıcı yetkili servisi
İstanbul sunny yetkili servis
Sunny Servisi İstanbul
İstanbul Sunny Uydu Anten Servisi
Taplin Servisi İstanbul
trident uydu servisi İstanbul
İstanbul trident uydu satis
İstanbul Trident Uydu Anten Servisi
Trident Servisi İstanbul
Vestel İstanbul Uydu Servisi
yumatu İstanbul
İstanbul Televizyon Tv Tamiri Servisi

İstanbul Arçelik Tv Servis
İstanbul Arçelik Tv Servisi
İstanbul Arçelik Tv Servisleri
Arçelik Televizyon Servisi İstanbul
LG Tv Servis İstanbul
LG Tv Servisi İstanbul
İstanbul LG Tv Servisleri
İstanbul Philips Tv Servis
Philips Tv Servisi İstanbul
İstanbul Philips Tv Servisleri
İstanbul Samsung Tv Servis
Samsung Tv Servisi İstanbul
İstanbul Samsung Tv Servisleri
Samsung Televizyon Servisi İstanbul
Seg Tv Kurulum Servis İstanbul
İstanbul Sony Tv Servis
İstanbul Sony Tv Servisi
İstanbul Sony Tv Servisleri
İstanbul Vestel Tv Servis
İstanbul Vestel Tv Servisi
Vestel Tv Servisleri
İstanbul Vestel Yetkili Servis
Vestel Servis İstanbul
Vestel Servisi İstanbul