Başiskele İzmit Uydu Anten & Televizyon Tamir Servisi

kocaeli uydu servisi telefon numarasi yeni

Merhabalar web sayfamıza hoşgeldiniz.Başiskele İzmit bölgesinde çanak anten montajı ve uydu kurulumu yapan ekibimiz televizyonlarınızda ve uydu antenlerinizin teknik sorunlarında sizlere yardımcı oluyor çanak,uydu ayarlama kanal kurulumunu tamamlama gibi birçok konuda uygun fiyatlar dahilinde servis hizmeti sunuyor.Eğer sizde Başiskele İzmit bölgesinde uyducu arıyorsanız telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başiskele İzmit Uydu servisi 0262 743 4040

olarak genişleyen servis ağı ile bir çok yerde hizmet vermekte. Konusunda Uzman Servis Merkezi olarak tüm Uydu ürünlerinizin ÇANAK – ANTEN – MERKEZİ SİSTEM ürünleri ve Diğer Uydu markaların Next & NextStar, Atlanta, Goldmaster, Türksat, Tivibu, D.Smart, Dijitürk, Teledünya, İptv, Dreambox, Hiremco markalarına özel servisi olarak montaj Kurulum bakım, onarım, tamir, yedek parça, hizmeti vermekteyiz. Şirket numaralarımızdan haftanın 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz saat 08:00 – 20:00 saatleri arasında doğrudan Müşteri Hizmetleri ya da Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da bu saatler dışında sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız iletişim bölümü üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.
Başiskele İzmit Uydu Çanak Anten Montajı Hizmeti
Başiskele İzmit Uydu Montajı servisi, uydu servisi, televizyon uydu Sinyal yok diyor problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok hatası çözümlerinde, televizyon uydu anten servisine yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, Lnb arızaları gibi can sıkıcı durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

gebze uydu servisi

 • Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 • Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.
 • Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.
 • Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.
 • Özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.
 • Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.
  Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 • Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.
 • Başiskele İzmit TV Uydu Çanak Anten Servis
 • Başiskele İzmit TV Uydu Çanak Anten Montajı Servis, Kurulum hizmetlerinin yanı sıra her marka TV tamiri ve TV kurulum servisi olarak hizmet vermekteyiz. hakkımızda

Başiskele İzmit uydu servisi |Başiskele İzmit uyducu |Başiskele İzmit uydu kurulumu |Başiskele İzmit uydu tamircisi |Başiskele İzmit uydu anteni | Başiskele İzmit uydu anten ayarı | Başiskele İzmit TV servisi | Başiskele İzmit TV kurulumu | Başiskele İzmit TV tamircisi | Başiskele İzmit televizyon tamir servisi | Başiskele İzmit çanak anten kurulumu | Başiskele İzmit çanak anten ayarlama | Başiskele İzmit uydu sistemleri | Başiskele İzmit merkezi uydu sistemi

Başiskele İzmit Uydu Bakım Onarım Montaj Servis

Başiskele İzmit uydu çanak anten servisi olarak sizlere, uydu çanak anten ayarı, arızası, kurulumu, bakımı, dijital uydu alıcısı receıver satış, tamir ve montajı, hd uydu alıcısı satış, tamir ve montajı, merkezi uydu sistemleri satış, tamir ve montajı headent TV sistemleri konusunda, alanında uzman ekiplerimiz ve donanımlı mobil araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hızlı, çözümcü ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
zmir uydu servisi sayesinde televizyon yayınlarınızın hem daha net hem de kesintisiz olmasını sağlayabilirsiniz. Televizyon yayınlarınız için gereken olan uydu kurulumunu bu sitede mekan alan uydu servisi firmaları veya ustaları yapmaktadırlar. Televizyon izlemenizi sağlayan uydular sayesinde oldukça net yayınlar izleyebilmektesiniz. Merkezi sistem veya tek başınıza uydu montajı yaptırmak istediğinizde de bu sitede mekan alan firmaları veya ustaları arayabilirsiniz. Ustaların sizler için sunacağı görevleri telefon üzerinden öğrenebilmeniz ve sunacakları ücretlerin fiyatlarını öğrenebilmeniz mümkündür. Kişilerin sizler için sunacakları görevleri en ucuz şekilde alabilmek için bu site üzerinde mevcut kişiler ile çalışmanız gerekmektedir.

iptvfoto

Hızlı Uydu montajı ve Televizyon Ayarları

Uydu montajı yapmak için gereken bütün malzemeler ile beraber gelen kişiler sizlere en kaliteli görevleri sunmaktadırlar. Uydu kurulumları sırasında, uydunun kalitesi ve LNB kalitesi oldukça önemlidir. Bu ciddi olan malzemeleri ustalar sizler adına temin ederek, televizyon yayınlarınızın oldukça kaliteli olmasını sağlamaktadırlar. kaliteli olan televizyon yayınlarınız ile beraber televizyon izlerken zevk alabilirsiniz. genellikle olarak yayınınızın kesilmesi gibi durumlarınız olduğu zamanlarda da televizyon izlemekten artık zevk almazsınız. oldukça can sıkıcı olan bu durumun önüne geçebilmek için Hemen Geliriz’de mekan alan uyducu ile irtibata geçmeniz mümkündür. Bu kişilerin sizler için sundukları görevleri ve bu hizmetlerin ücretlerini öğrenebilmek için aramalara başlayabilirsiniz.

Hemen Geliriz Ana Sayfası’nda mekan alan konum ve hizmet bilgisini doldurmanız ile beraber sizlere listelenecek olan uydu servisi numaraları arasından çağrı yapabilmeniz mümkündür. Bu kişileri arayarak hizmetlerini öğrenebilir ve hizmetler için istedikleri ücretleri de sorabilirsiniz.

Uyducu ile çalışarak dilediğiniz uydu markası ile hizmet alabilirsiniz. Gold Master gibi iyi markalar ile aktif uydu servisi sizlerin bütçesine uygun kaliteli markalar ile hizmet sunacaklardır. Bu hizmetlerin sizler için ne kadar ücretlendirileceğini de telefon ederek öğrenebilirsiniz. Aradığınız ustalara görevleri ve fiyat bilgisini sorabilirsiniz. Pazar günleri de aktif ustalar ile hizmet alabilmeniz mümkündür. Sadece pazar günleri boşluğunuz varsa ve bu boşlukta da uydularınızı kurdurmak istiyorsanız, Hemen Geliriz’de mekan alan uydu servisi ile irtibat kurabilirsiniz.

IPTV Nasıl Kurulur?

İnternet üzerinden abone olabileceğiniz birçok firma var. Firma size IPTV kutusu adı verilen bir cihaz gönderiyor. Tıpkı çanak anten ve Receiver yani alıcı gibi düşünün. Alıcı size gönderilen IPTV kutusudur.

Kutunun içinde adaptör ve HDMI kablosu bulunur. HDMI kablosunu bilgisayara takarsınız. Kutunun arkasında ise eternet kablosunun bağlanacağı soketler bulunur. Güç adaptörünü pBaşiskele İzmit bağlarsınız. Böylelikle sistem tamamlanmış olur. Bu işin donanım kısmıdır.

Yazılım kısmında ise firma size M3U uzantılı link gönderir. Bu linkte kanal listesi ve bu kanalları izleyebilmeniz için gereken şifreler bulunur. Bu listede aynı zamanda satın aldığınız paketin süresi gibi bilgilerde yer alır. Ayrıca hangi sunucudaki yayınların izleneceği bilgisi de yer alır. M3U uzantılı dosyayı, USB cihazına kaydedip, size verilen kutuya kopyalamanız gerekir.

images 1

IPTV Özellikleri

IPTV nedir nasıl alınır sorusunu yanıtladıktan sonra sıra geldi özelliklerine… Aşağıda maddeler halinde internet televizyonunun özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Kolay kullanılan bir arayüze sahiptir.
Kurulumu son derece kolaydır.
Şifre ve M3U özellikli dosya sayesinde, sizden başka kimse izleyemez.
Birçok dilde kullanım seçeneğine sahiptir.
Binlerce kanalı izleme imkanı verir.
Tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışır.
4K Ultra HD görüntü kalitesine sahiptir.
Akıllı Televizyonlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde de izleyebilirsiniz. Cep telefonlarında IPTV uygulamalarını bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Başiskele İzmit Uydu Servisi,Başiskele İzmit Uydu Anten Servisi,Başiskele İzmit Uydu Anten Kurulumu Uydu Anteni Ayarlama,Başiskele İzmit TV Servisi TV Anteni TV Kurulumu, Başiskele İzmit Televizyon Tamir Servisi Çanak Anten Ayarlama, Başiskele İzmit Çanak Anten Kurulum Çanak Anten Montajı Merkezi Uydu Sistemleri

Logo

Uydularda Oluşabilecek Bazı Arızalar.

Uydu Alıcısı Çalışmıyor!
Elektrik fişi, adaptör kontrol edilmeli.Yerinden çıkmışsa takılmalı. Elektrik fişi takıldıktan sonra cihazın ön ekranında harf, rakam yada ışık olmalıdır.(cihaz marka ve modele göre değişmektedir)
Uydu Alıcısı Fişe takılı olduğu halde cihazın ön panelinde bir hareket yok ise cihazı en yakın teknik servise götürmeniz gerekir. Uydu alıcısı arızaları ile ilgili sorunlarda bizden telefon yada mail yolu ile destek alabilirsiniz. Teknik Servis için…
Bazı Kanallar Göstermiyor. Sinyal Yok Hatası Alıyorum!
Uydu alıcısının frekans listesi eski olabilir. Frekansların güncellenmesi gerekir. Aşağıdaki video da şebeke arama nasıl yapılır anlatılmıştır. İzleyerek manuel kanal yüklenmesi gerekir.
Sinyal seviyesinde azalma, kablo bağlantılarında sorun olabilir.
Kablo bağlantılarını düzelttiniz, değiştirdiniz, kanal yüklemesi yapamadınız! sorun devam ediyorsa bizden destek alabilirsiniz.Teknik Servis için…
Kanal İsimleri Görülüyor Fakat “Sinyal Yok” Yazıyor!
Sinyal ile alakalı bir sorun. Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, uydu prizi arızalı, diseqc switch arızalı, uydu alıcısı tüner arızalı, anten kablosu arızalı, LNB arızalı vs…
Daire içi kablo bağlantıları kontrol edilir. Uydu alıcısı fişten çıkarılıp tekrar takılır. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz.Teknik Servis için…
HD Cihaz Kullanıyorum ama Görüntü Çok Kötü!
Uydu alıcısının çözünürlük ayarları bozulmuş, HDMI kablosu kalitesiz olabilir. Çözünürlük ayarı 720P, 1080i, 1080p formatında olmalıdır. HDMI kablosu standart özellikte olabilir. Daha kaliteli bir kablo ile daha iyi bir görüntü alınabilir.
Çözünürlük ayarını yapamazsanız yada kaliteli bir HDMI kablo talep ederseniz bizden destek alabilirsiniz.Teknik Servis için…
Ekran Bozuk CD Benzeri Takılma Ve Donma Oluyor!
Sinyal ile alakalı bir sorun. Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, kablo bağlantıları yetersiz, uydu prizi arızalı, diseqc switch arızalı, uydu alıcısı tüner arızalı vs…
Daire içi kablo bağlantıları kontrol edilir. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir