beykoz uydu servisi

Beykoz Uydu Servisianadolu uydu servisi telefon numarasi

TV dünyasında yaşanan gelişmeler tüm hızıyla sürmektedir. Ülkemizde yayın yapan TV kanallarının HD çözünürlüğe geçmesi ve artık 4K çözünürlüğe geçmeye başlamaları, uydu dünyasına da yansımıştır. Gelişmiş özelliklere sahip olan uydu cihazları kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu cihazlar son derece önemli çözünürlük sunmaktadır.

Ülkemizin en önemli kenti olan İstanbul’un önemli ilçelerinden olan Beykoz, gelişmeye devam etmektedir. Beykoz uydu servisi firmaları arasında öne çıkan firmamız son derece önemli bir hizmet anlayışı getirmiştir. Firmamıza telefon ile başvuruda bulunmanız durumunda uzman ekibimiz bize verdiğiniz adrese gelecek ve hizmeti verecektir.

Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

Uydu cihazlarında çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle yazılım konusunda yaşanan sorunlar TV keyfinin yarıda kalmasına neden olmaktadır. Bu noktada firmamıza telefonla ulaşmanız durumunda bize verdiğiniz adrese en yakın konumdaki uzman elemanımızı yönlendiriyoruz. Bu da zaman kaybetmenizi önlemektedir.

Firmamız Beykoz uydu servisi firmaları arasında müşteri memnuniyeti ilkesiyle öne çıkmaktadır. Yerinde hizmet veren firmamız, bu sayede uydu cihazını gezdirmenizi önlemektedir. Adresinize gelen ekibimiz güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir. Alanında uzman olan ekibimiz sayesinde TV keyfiniz fazla yarıda kalmayacak.

Çanak Anten Parçaları

Çanak anten parçaları, ilk kurulum sırasında büyük bir öneme sabittir. Çünkü çanak anten parçalarını bilmeyen bir kişinin çanak anten kurulumunu gerçekleştirebilmesi söz konusu değil. Yetersiz bilgi ve tecrübe ile gerçekleştirilen çanak anten kurulumları çok kısa süre içerisinde ciddi arızalara sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple yüzeysel de olsa çanak anten parçaları hakkında yüzeysel de olsa bilgi sunmak istiyoruz.

Hangi marka ya da model olursa olsun çanak anten parçaları 4 temel bölümde incelenmektedir.

Bu parçalar ise şunlardır:

Anten ayağı:

Çanağın sabitlenebilmesini ve aynı zamanda da LNB parçasının sabitliğini sağlar. Çanak sabitleme işleminde ilk kullanılan malzemedir.

Reflektör:

Anten çanağına montajı sağlanan reflektörün Türkçe karşılıkları yansıtıcıdır. Yaptığı işlem de tam olarak sinyalin yansıtılmasıdır. Dışarıdaki dağınık sinyalleri öncelikle kendi içerisinde toplar, ardından ise tek bir noktada toplayarak, kuvvetli sinyali LNB malzemesine yansıtır.

Destek Kolları:

Çanak ile LNB arasındaki bağlantıyı sağlayarak destek veren malzemelerdir. İngilizce ismi ‘Feed support’ olan bu parçanın boyutu tamamen LNB ve çanak antenin özelliğine göre belirlenir.

LNB:

Sinyallerin kalitesini arttırabilmek için tek bir noktada toplanmaları gerekir. İşte, çanak anten üzerinde sinyallerin toplandığı bu noktaya LNB noktası değil. Bu malzeme çanak antenin topladığı tüm sinyalleri üzerine alır.

LNB’de Toplanan Sinyal Nereye İletilir?

LNB’de toplanan kaliteli sinyal ‘feedhorn’ olarak isimlendirilen diğer aparata iletilir. Çanak antenin odak noktası üzerinde bulunan feedhorn malzemesi hemen LNB’nin önündedir.

Beykoz uyducu, antenci, televizyon tamiri, çanak anten kurulumu, montaj, ayar, arıza servisi.

Beykoz’da Uydu Servisi Hizmeti Verdiğimiz Mahalle’ler;beykoz uydu kamera sistemleri

Acarkent Mahallesi Uydu Anten Servisi,
Acarlar Mahallesi Çanak Anten Kurulumu,
Akbaba Mahallesi Çanak Anten Ayarı,
Alibahadır Mahallesi Mahallesi Çanak Anten Arıza ve Tamiri,
Anadolu Hisarı Mahallesi Çanak Anten Kurulumu Fiyatları,
Anadolu Kavağı Mahallesi Çanak Anten Montajı,
Anadolu feneri Mahallesi Çanak Uydu Ayarlama,
Baklacı Mahallesi Uydu Anteni Tamircileri,
Bozhane Mahallesi Uydu Anteni Ayarlama,
Cumhuriyet Mahallesi Uydu Anten Arıza,
Çamlıbahçe Mahallesi Tv Antenci,
Çengeldere Mahallesi Tv Uyducusu İletişim,
Çiftlik Mahallesi Uydu Çanak Anten Kurulumu,
Çiğdem Mahallesi Uydu Çanak Anten Ayarı,
Çubuklu Mahallesi Uydu Tamiri Ayari Servis,
Dereseki Mahallesi Uydu Arızası Servisi,
Elmalı Mahallesi Uydu Lnb Ayarı,
Fatih Mahallesi Uydu Bakım,
Göksu Mahallesi Uydu Onarım,
Göllü Mahallesi Uydu Kurulum Fiyatları,
Görele Mahallesi Uydu Montajcısı,
Göztepe Mahallesi Uydu Sinyal Yok Diyor,
Gümüşsuyu Mahallesi Uydu Zayıf Sinyal,
İncirköy Mahallesi Uydu Destek,
İshaklı Mahallesi Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Kanlıca Mahallesi Anten Ayarı,
Kavacık Mahallesi Anten Montajı,
Kaynarca Mahallesi Anten Kurulumu,
Kılıçlı Mahallesi Antenciler,
Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Televizyon Uydu Bağlama,
Merkez Mahallesi Uydu Alıcısı Kurulumu Yapan Yer,
Ortaçeşme Mahallesi Uydu Tamircileri,
Örnekköy Mahallesi Hd Uydu Tamircisi, Öyümce Mahallesi Uydu Antenci, Paşabahçe Mahallesi tv sinyal yok diyor, Paşamandıra Mahallesi Samsung Sinyal Zayıf veya yok, Polonez Mahallesi Televizyon Antencisi, Poyraz Mahallesi Anten Tv, Riva Mahallesi Anten Sinyal Zayıf, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Sinyal Yok, Soğuksu Mahallesi Uydu Anten Çanak Uydu, Tokatköy Mahallesi Uydu Çanak Fiyatları, Yalıköy Mahallesi Çanak Anten Uyducusu, Yavuz Selim Mahallesi Tv Antencisi, Zerzavatçı Mahallesi Çanakçı.

İstanbul’un her ilçesine hizmet sunan firmamız, sadece uydu cihazlarında değil çanak antenin sabitlenmesi, bağlantı konusunda yaşanan sorunlar, cihazların girişinde yaşanan sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Yaşadığınız sorunu telefonda belirtmeniz durumunda ekibimiz daha kısa sürede çözüm sunacaktır.

Related Posts