Atatürk Uydu Servisi 0216 473 02 77

Atatürk Uydu Servisi 0216 473 02 77

Atatürk Uydu Servisi 0216 473 02 77

Atatürk Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Atatürk uydu anten servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim aracından veya 0212 474 00 34 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti olarak firmamız uyduantenservisi.net alanında uzman kadrosuyla uydu kurulumu uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı, eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dsmart servisi, dijitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, alanlarında tüm teknolojik ekipmanı kullanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

uydu-servisi-bakimi-montajiAtatürk uyduculuk hizmeti dışarıdan bakıldığı gibi eline her pense alanın yapabileceği iş gibi görülmektedir. Hatta hepimiz evlerimizde eski tip tüplü televizyonlarımızın anten ve eski tip uydu cihazlarımızın ayarlamasını yapmışınızdır. Tabii gün geçtikçe gelişen teknolojiye paralel olarak çanak anten ve uydu anten olarak reciver, miniskart, ip tvli cihazlar, hotbird uydusu gibi son derece teknolojik cihazlar evlerimize son derece modern ürünler olarak girmiştir.

Bu cihazlar öylesine hassastır ki uzman olmayan bir kişini müdahelesinde hem cihazınızın garanti kapsamından çıkması söz konusu olurken hem de o reciver, hotbird ve mini skartlarınızdan ilk fabrikasyon ürününden aldığınız verimi alamayacaksınız. İstanbul’da daha fazla olmak üzere her mahalle başına kurulan atatürk uydu anten servis hizmeti verdiğini iddaa eden büyük küçük firmalar (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu hizmeti verdiklerini iddaa etmektedirler.

Sizlere atatürk uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Servis 212 olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Atatürk semtindeki hizmetlerimiz

atatürk anten ayarı, atatürk anten fiyatları, atatürk anten hd, atatürk anten ince ayar bakım montaj, atatürk anten kurulumu, atatürk anten uydu, atatürk antenci, atatürk çanak anten ayarı, atatürk çanak anten kurulumu, atatürk çanak anten montaj servisi, atatürk çanak anten montajı, atatürk çanak anten nakil, atatürk çanak anten servisi, atatürk çanak fiyatları, atatürk çanak kurulum, atatürk çanak montajı atatürk çanak kurulumu atatürk anten montajı atatürk anten kurulumu, atatürk D-Smart Anten Montajı Servisi, atatürk D-Smart Anten Servisi, atatürk digital uydu, atatürk Digitürk Anten Montajı Servisi, atatürk Digitürk Anten Servisi, atatürk dijital uydu, atatürk en ucuz uydu, atatürk hd çanak, atatürk hd receiver, atatürk hd tv uydu alıcıları, atatürk hd uydu alıcı, atatürk merkezi sistem uydu, atatürk merkezi uydu, atatürk merkezi uydu kurulumu, atatürk merkezi uydu sistemi kurulumu, atatürk Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, atatürk merkezi uydu sistemleri fiyatları, atatürk Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, atatürk mini uydu alıcı, atatürk neta Uydu Anten Servisi, atatürk next nextstar, atatürk next uydu, atatürk offset çanak, atatürk receiver fiyatları, atatürk sistem uydu, atatürk türksat uydu montajı, atatürk uydu alıcı fiyat, atatürk uydu alıcısı kurulumu, atatürk uydu alıcısı satışı, atatürk uydu anten, atatürk uydu anten ayarı, atatürk uydu anten fiyat, atatürk uydu anten fiyatları atatürk anten montajı atatürk anten kurulum, atatürk uydu anten kurulumu, atatürk uydu anten montaj, atatürk uydu anten montajı, atatürk Uydu Anten Servisi, atatürk uydu anten seti, atatürk uydu anten sistemleri, atatürk uydu anteni, atatürk uydu anteni fiyatları, atatürk uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, atatürk uydu anteni montajı, atatürk uydu antenleri atatürk canak atatürk mini uydu, atatürk uydu arızası, atatürk uydu ayar, atatürk uydu çanağı, atatürk uydu çanak, atatürk uydu çanak anten kurulumu, atatürk uydu çanak fiyatları, atatürk Uydu Çanak Servisi, atatürk uydu kurulum, atatürk uydu kurulumu, atatürk uydu merkezi sistem, atatürk Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, atatürk uydu montajı, atatürk uydu receiver, atatürk uydu servis, atatürk uydu servisi

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

E-Posta : info@uyduantenservisi.net

Telefon : // 0212 474 00 34 // 0 532 165 49 28 // 0553 570 61 70 //

Merkez : Kazım Karabekir Mah. No : 63 Bağcılar/ İstanbul

Şube 1 : İstanbul Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:27 İstoç/Bağcılar/İstanbul

Şube 2 : Zeytinlik Mah. Dadyan Sok. No: 6 Bakırköy / İstanbul

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın