Hürriyet Uydu Servisi

Hürriyet Uydu Servisi

Hürriyet Uydu Servisi 0216 473 02 77

Hürriyet Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm sektörel teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Hürriyet uydu anten servisi olmak üzere size bir çok uyduculuk alanındaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim menüsünden form doldurarak veya 0216 473 02 77 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Firmamız bir çok uydu vericisinin kurulum, satış, montaj ve bakım işlemini garantili olarak yapmaktadır. Özellikle bazı müşterilerimizin özel olarak marka seçimini kendi bünyemizde bulunmasa bile diğer sektörel dostlarımızdan temin ederek mutlaka o müşterimizi memnun etmenin yollarını ararız. Şimdi sizlere yakın zamandaki işlemlerden olan Türksat güncellemesi konusunu aktararak bu güncellemenin birçok uydu servisi tarafından yapılan ve önemli olan bir işlem olduğunu söyleyelim. Uydu güncelleme olarak tanımlayabileceğimiz bu işlem hem SD uydu alıcılarında hem de HD uydu alıcılarında düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü geçtiğimiz 2015 ve 2016 yılları bu noktada önemli güncellemelerin başlangıcı olmuş ve bu sürecinde devam edeceği öngörülmektedir. Bu sayede Uydu güncellemesi hem kanalların frekans değiştirmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için şarttır. Normalde izlediğiniz sabit kanallar belli zamanlarda yeni frekanslara geçebilir. Böylece uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları tekrar izlemeniz mümkün değildir. Hem eski frekansları değişen kanalları tekrar izleyebilmek hem de yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılmalıdır. Bu işi en iyi ve en uygun fiyatlarla yapan uydu servisi ise kartal Hürriyet uydu servisi ‘dir. Sadece uydu güncelleme değil uydu bakımı, çanak anten kurulumu, uydu montajı gibi birçok işlemi de hem kaliteli ve profesyonel ekibi ile hem de uygun fiyatlarla yapmaktadır.

#Hürriyetuyduservisi #hürriyet

Hürriyet hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Hürriyet hd uydu alıcı, uydu anten servisi Hürriyet merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Hürriyet merkezi uydu, uydu anten servisi Hürriyet merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Hürriyet merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Hürriyet Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Hürriyet merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Hürriyet Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Hürriyet mini uydu alıcı, uydu anten servisi Hürriyet neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Hürriyet next nextstar, uydu anten servisi Hürriyet next uydu, uydu anten servisi Hürriyet offset çanak, uydu anten servisi Hürriyet receiver fiyatları, uydu anten servisi Hürriyet sistem uydu, uydu anten servisi Hürriyet türksat uydu montajı, uydu anten servisi Hürriyet uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Hürriyet uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Hürriyet uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Hürriyet uydu anten, uydu anten servisi Hürriyet uydu anten ayarı, uydu anten servisi Hürriyet uydu anten fiyat.

#Hürriyetantenservisi

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.
 • Turksat Güncellemeleri

[/one_second]

Sizlere Hürriyet uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.
 • En önemlisi de işi ehline yaptırın.

Hürriyet Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu anten servisi Hürriyet uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Hürriyet uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Hürriyet uydu anteni montajı, uydu anten servisi Hürriyet uydu antenleri uydu anten servisi Hürriyet canak uydu anten servisi Hürriyet mini uydu, uydu anten servisi. Hürriyet uydu arızası, uydu anten servisi Hürriyet uydu ayar, uydu anten servisi Hürriyet uydu çanağı, uydu anten servisi Hürriyet uydu çanak, uydu anten servisi Hürriyet uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Hürriyet uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Hürriyet Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Hürriyet uydu kurulum, uydu anten servisi Hürriyet uydu kurulumu, uydu anten servisi Hürriyet uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Hürriyet Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Hürriyet uydu montajı, uydu anten servisi Hürriyet uydu receiver, uydu anten servisi Hürriyet uydu servis, uydu anten servisi Hürriyet uydu servisi.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Hürriyet Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın