Orta Uydu Servisi

Orta Uydu Servisi

Orta Uydu Servisi 0216 473 02 77

Orta Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm sektörel teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Orta uydu anten servisi olmak üzere size bir çok uyduculuk alanındaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim menüsünden form doldurarak veya 0216 473 02 77 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Firmamız bir çok uydu vericisinin kurulum, satış, montaj ve bakım işlemini garantili olarak yapmaktadır. Özellikle bazı müşterilerimizin özel olarak marka seçimini kendi bünyemizde bulunmasa bile diğer sektörel dostlarımızdan temin ederek mutlaka o müşterimizi memnun etmenin yollarını ararız. Şimdi sizlere yakın zamandaki işlemlerden olan Türksat güncellemesi konusunu aktararak bu güncellemenin birçok uydu servisi tarafından yapılan ve önemli olan bir işlem olduğunu söyleyelim. Uydu güncelleme olarak tanımlayabileceğimiz bu işlem hem SD uydu alıcılarında hem de HD uydu alıcılarında düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü geçtiğimiz 2015 ve 2016 yılları bu noktada önemli güncellemelerin başlangıcı olmuş ve bu sürecinde devam edeceği öngörülmektedir. Bu sayede Uydu güncellemesi hem kanalların frekans değiştirmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için şarttır. Normalde izlediğiniz sabit kanallar belli zamanlarda yeni frekanslara geçebilir. Böylece uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları tekrar izlemeniz mümkün değildir. Hem eski frekansları değişen kanalları tekrar izleyebilmek hem de yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılmalıdır. Bu işi en iyi ve en uygun fiyatlarla yapan uydu servisi ise kartal Orta uydu servisi ‘dir. Sadece uydu güncelleme değil uydu bakımı, çanak anten kurulumu, uydu montajı gibi birçok işlemi de hem kaliteli ve profesyonel ekibi ile hem de uygun fiyatlarla yapmaktadır.

#Ortauyduservisi

 

Orta hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Orta hd uydu alıcı, uydu anten servisi Orta merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Orta merkezi uydu, uydu anten servisi Orta merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Orta merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Orta Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Orta merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Orta Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Orta mini uydu alıcı, uydu anten servisi Orta neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Orta next nextstar, uydu anten servisi Orta next uydu, uydu anten servisi Orta offset çanak, uydu anten servisi Orta receiver fiyatları, uydu anten servisi Orta sistem uydu, uydu anten servisi Orta türksat uydu montajı, uydu anten servisi Orta uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Orta uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Orta uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Orta uydu anten, uydu anten servisi Orta uydu anten ayarı, uydu anten servisi Orta uydu anten fiyat.

#Ortaantenservisi

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.
 • Turksat Güncellemeleri

[/one_second]

Sizlere Orta uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.
 • En önemlisi de işi ehline yaptırın.

Orta Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu anten servisi Orta uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Orta uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Orta uydu anteni montajı, uydu anten servisi Orta uydu antenleri uydu anten servisi Orta canak uydu anten servisi Orta mini uydu, uydu anten servisi. Orta uydu arızası, uydu anten servisi Orta uydu ayar, uydu anten servisi Orta uydu çanağı, uydu anten servisi Orta uydu çanak, uydu anten servisi Orta uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Orta uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Orta Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Orta uydu kurulum, uydu anten servisi Orta uydu kurulumu, uydu anten servisi Orta uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Orta Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Orta uydu montajı, uydu anten servisi Orta uydu receiver, uydu anten servisi Orta uydu servis, uydu anten servisi Orta uydu servisi.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Orta Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın