Osmanağa Uydu Servisi

Osmanağa Uydu Servisi

Osmanağa Uydu Servisi 0216 473 02 77

Osmanağa Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Osmanağa uydu anten servisi olmak üzere aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim aracından veya 0212 474 00 34 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti olarak firmamız uyduantenservsi.net alanında uzman kadrosuyla uydu kurulumu uydu montajı, çanak montajı, çanak kurulumu, anten montajı, anten kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri, uydu sistemleri, uydu anten sistemleri, çanak ayarı, anten ayarı, türksat ayarı, hotbird ayarı, eutelsat ayarı, dsmart ayarı, dsmart kurulum, dijitürk ayarı, dijitürk kurulum, dsmart servisi, dijitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, alanlarında tüm teknolojik ekipmanı kullanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Osmanağa uyduculuk hizmeti dışarıdan bakıldığı gibi eline her pense alanın yapabileceği iş gibi görülmektedir. Hatta hepimiz evlerimizde eski tip tüplü televizyonlarımızın anten ve eski tip uydu cihazlarımızın ayarlamasını yapmışınızdır. Tabi gün geçtikçe gelişen teknolojiye paralel olarak çanak anten ve uydu anten olarak reciver, miniskart, ip tvli cihazlar, hotbird uydusu gibi son derece teknolojik cihazlar evlerimize son derece modern ürünler olarak girmiştir.

Bu cihazlar öylesine hassastır ki uzman olmayan bir kişini müdahelesinde hem cihazınızın garanti kapsamından çıkması söz konusu olurken hem de o reciver, hotbird ve mini skartlarınızdan ilk fabrikasyon ürününden aldığınız verimi alamayacaksınız. İstanbul’da daha fazla olmak üzere her mahalle başına kurulan Osmanağa uydu anten servis hizmeti verdiğini iddaa eden büyük küçük firmalar (ki firma anlayışınıza bağlı) uydu hizmeti verdiklerini iddaa etmektedirler.

Osmanağa hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Osmanağa hd uydu alıcı, uydu anten servisi Osmanağa merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Osmanağa merkezi uydu, uydu anten servisi Osmanağa merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Osmanağa merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Osmanağa mini uydu alıcı, uydu anten servisi Osmanağa neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Osmanağa next nextstar, uydu anten servisi Osmanağa next uydu, uydu anten servisi Osmanağa offset çanak, uydu anten servisi Osmanağa receiver fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa sistem uydu, uydu anten servisi Osmanağa türksat uydu montajı, uydu anten servisi Osmanağa uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Osmanağa uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten ayarı, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten fiyat.

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.

[/one_second]

Sizlere Osmanağa uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Osmanağa Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Osmanağa uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Osmanağa uydu anteni montajı, uydu anten servisi Osmanağa uydu antenleri uydu anten servisi Osmanağa canak uydu anten servisi Osmanağa mini uydu, uydu anten servisi. Osmanağa uydu arızası, uydu anten servisi Osmanağa uydu ayar, uydu anten servisi Osmanağa uydu çanağı, uydu anten servisi Osmanağa uydu çanak, uydu anten servisi Osmanağa uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Osmanağa uydu kurulum, uydu anten servisi Osmanağa uydu kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Osmanağa Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Osmanağa uydu montajı, uydu anten servisi Osmanağa uydu receiver, uydu anten servisi Osmanağa uydu servis, uydu anten servisi Osmanağa uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Osmanağa Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Beykoz Osmanağa semtindeki hizmetlerimiz

Uydu anten servisi Osmanağa anten ayarı, uydu anten servisi Osmanağa anten fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa anten hd, uydu anten servisi Osmanağa anten ince ayar bakım montaj, uydu anten servisi Osmanağa anten kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa anten uydu, uydu anten servisi Osmanağa antenci, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten ayarı, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten montaj servisi, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten montajı, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten nakil, uydu anten servisi Osmanağa çanak anten servisi, uydu anten servisi Osmanağa çanak fiyatları, uydu anten servisi Osmanağa çanak kurulum, uydu anten servisi Osmanağa çanak montajı uydu anten servisi Osmanağa çanak kurulumu uydu anten servisi Osmanağa anten montajı uydu anten servisi Osmanağa anten kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa D-Smart Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Osmanağa D-Smart Anten Servisi, uydu anten servisi Osmanağa digital uydu, uydu anten servisi Osmanağa Digitürk Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Osmanağa Digitürk Anten Servisi, uydu anten servisi Osmanağa dijital uydu, uydu anten servisi Osmanağa en ucuz uydu, uydu anten servisi Osmanağa hd çanak, uydu anten servisi Osmanağa hd receiver, uydu anten servisi.

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Uydu anten servisi Osmanağa uydu anten fiyatları uydu anten servisi Osmanağa anten montajı uydu anten servisi Osmanağa anten kurulum, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten kurulumu, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten montaj, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten montajı, uydu anten servisi Osmanağa Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten seti, uydu anten servisi Osmanağa uydu anten sistemleri, uydu anten servisi Osmanağa uydu anteni.

 

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın