Yavuz Selim Uydu Servisi

Yavuz Selim Uydu Servisi

Yavuz Selim Uydu Servisi 0216 473 02 77

Günümüzde televizyonların gelişmesi ve artık her eve yayılmasıyla uydu sistemleri de bu duruma paralel olarak artık her eve girmiştir. Son teknoloji olan ve bütün teknoloji mağazalarında raflarda yerlerini alan televizyon modellerinin bir çoğunda artık dahili olarak sunulan uydu alıcıları mevcuttur. Fakat hala birçok kişinin evinde harici uydu alıcısı cihazı ve çanak anten kullanmaktadır.

Kurulumunu yaptığımız ürünlerimiz özellikle reciver, çanak anten gibi ürünlerimiz vb. tüm malzeme ve ürünler %100 orjinal olup, kesinlikle sizlere herhangi bir sorun oluşturacak durumunda değildir. Bu yüzden özellikle Yavuz Selim uydu ayarı veyahut uydu anten servisi için bizleri arayan müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve bu yönde montaj kurulum işlerini gerçekleştirmek için özenle itina ile çalışmaktayız.

Kısa süreli şöyle uydu gelişiminden veya gelişen teknoloji ile televizon tamiri hususundaki değişikliklerden bahsedecek olursak anten sistemleri önceki dönemlerde özellikle 90’lı yıllardan 2000’li yıllara kadar çubuk anten olarak işlem görmekteydi. Tabi doğal olarak gelişen teknoloji ile çanak anten modellemesine geçişler başlamıştır. Kullanılan çubuk antenlerin yanında evlerde televizyona bağlanan ekran netlik yükselticileri vardı. Bunlar aracılığıyla da gelen yayın daha net bir şekilde televizyonlara aktarılması sağlanıyordu. Antenden gelen kablo direkt olarak bu yükselticilere montajı yapılıp ardından yükselticideki kablo televizyonda bulunan anten girişine bağlanarak yayınlar daha da netleştirilirdi.

Gel zaman git zaman uzaya fırlatılan uydularımız sayesinde kiralık bant aralıklarından kendi uzay araçlarımıza geçiş ile yayınlarımızı kendimiz yapar olduk turksat 4a, turksat 5a vb. ve yine gelişen teknoloji ile de reciverların hayatımıza girmesi ile de tamamen çubuk antenler hayatımızdan çıkmış karasal yayın sürecinden hd yayınlı süreçler başlamıştır. Ve bugün 2017 yılına gelindiğinde televizonlarımıza dahil uydular aracılığıyla da kalitenin şuan için 4k dan önceki en son sürecini yaşamaktayız. Pek yakında da kanalların 4k yayın teknolojisini üstlendiklerinde ise eğer tv ler 4k yı destekliyorlarsa bu sefer yayın kalitesi en son sistemde veriler sunmaya başlayacaktır. İşte Sultanbeyli Uydu Servisi hizmeti sunan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti işte bu süreci en iyi bilen firma olarak bizden iyisini sunabileceğini öngörmemekteyiz. Devam eden bütün hizmetlerimizle bütün istanbul’un özellikle anadolu yakası uydu ayarı için en iyisi olarak sizlerden gelecek telefonları beklemekteyiz.

Yavuz Selim uyducu, antenci, televizyon tamiri, çanak anten kurulumu, montaj, ayar, arıza servisi.

Yavuz Selim hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Yavuz Selim hd uydu alıcı, uydu anten servisi Yavuz Selim merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim merkezi uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim mini uydu alıcı, uydu anten servisi Yavuz Selim neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim next nextstar, uydu anten servisi Yavuz Selim next uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim offset çanak, uydu anten servisi Yavuz Selim receiver fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim sistem uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim türksat uydu montajı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten ayarı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten fiyat.

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.

[/one_second]

Sizlere Yavuz Selim uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Yavuz Selim Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anteni montajı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu antenleri uydu anten servisi Yavuz Selim canak uydu anten servisi Yavuz Selim mini uydu, uydu anten servisi. Yavuz Selim uydu arızası, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu ayar, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu çanağı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu çanak, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu kurulum, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Yavuz Selim Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu montajı, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu receiver, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu servis, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Yavuz Selim Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Sizlere Sunduğumuz Beykoz Yavuz Selim semtindeki hizmetlerimiz

Uydu anten servisi Yavuz Selim anten ayarı, uydu anten servisi Yavuz Selim anten fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim anten hd, uydu anten servisi Yavuz Selim anten ince ayar bakım montaj, uydu anten servisi Yavuz Selim anten kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim anten uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim antenci, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten ayarı, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten montaj servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten montajı, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten nakil, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak anten servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak fiyatları, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak kurulum, uydu anten servisi Yavuz Selim çanak montajı uydu anten servisi Yavuz Selim çanak kurulumu uydu anten servisi Yavuz Selim anten montajı uydu anten servisi Yavuz Selim anten kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim D-Smart Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim D-Smart Anten Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim digital uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim Digitürk Anten Montajı Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim Digitürk Anten Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim dijital uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim en ucuz uydu, uydu anten servisi Yavuz Selim hd çanak, uydu anten servisi Yavuz Selim hd receiver, uydu anten servisi.

Siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere hızlı servis imkanı sunmaktadır. Uydu servisi anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri, kurulum ve arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten fiyatları uydu anten servisi Yavuz Selim anten montajı uydu anten servisi Yavuz Selim anten kurulum, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten kurulumu, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten montaj, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten montajı, uydu anten servisi Yavuz Selim Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten seti, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anten sistemleri, uydu anten servisi Yavuz Selim uydu anteni.

 

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın