Yukarı Uydu Servisi

Yukarı Uydu Servisi

Yukarı Uydu Servisi 0216 473 02 77

Yukarı Uydu Anten Servisi Hizmeti olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Tüm sektörel teknolojik alt yapı sistemlere sahip olan firmamız, başta Yukarı uydu anten servisi olmak üzere size bir çok uyduculuk alanındaki hizmetleri vermektedir.

Sizler de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz iletişim menüsünden form doldurarak veya 0216 473 02 77 / 0532 165 49 28 nolu telefon numaramızdan “ÜCRETSİZ” olarak ulaşabilirsiniz.

Firmamız bir çok uydu vericisinin kurulum, satış, montaj ve bakım işlemini garantili olarak yapmaktadır. Özellikle bazı müşterilerimizin özel olarak marka seçimini kendi bünyemizde bulunmasa bile diğer sektörel dostlarımızdan temin ederek mutlaka o müşterimizi memnun etmenin yollarını ararız. Şimdi sizlere yakın zamandaki işlemlerden olan Türksat güncellemesi konusunu aktararak bu güncellemenin birçok uydu servisi tarafından yapılan ve önemli olan bir işlem olduğunu söyleyelim. Uydu güncelleme olarak tanımlayabileceğimiz bu işlem hem SD uydu alıcılarında hem de HD uydu alıcılarında düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü geçtiğimiz 2015 ve 2016 yılları bu noktada önemli güncellemelerin başlangıcı olmuş ve bu sürecinde devam edeceği öngörülmektedir. Bu sayede Uydu güncellemesi hem kanalların frekans değiştirmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için şarttır. Normalde izlediğiniz sabit kanallar belli zamanlarda yeni frekanslara geçebilir. Böylece uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları tekrar izlemeniz mümkün değildir. Hem eski frekansları değişen kanalları tekrar izleyebilmek hem de yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılmalıdır. Bu işi en iyi ve en uygun fiyatlarla yapan uydu servisi ise kartal Yukarı uydu servisi ‘dir. Sadece uydu güncelleme değil uydu bakımı, çanak anten kurulumu, uydu montajı gibi birçok işlemi de hem kaliteli ve profesyonel ekibi ile hem de uygun fiyatlarla yapmaktadır.

#Yukarıuyduservisi

Yukarı hd tv uydu alıcıları, uydu anten servisi Yukarı hd uydu alıcı, uydu anten servisi Yukarı merkezi sistem uydu, uydu anten servisi Yukarı merkezi uydu, uydu anten servisi Yukarı merkezi uydu kurulumu, uydu anten servisi Yukarı merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu anten servisi Yukarı Merkezi Uydu Sistemleri Anten Servisi, uydu anten servisi Yukarı merkezi uydu sistemleri fiyatları, uydu anten servisi Yukarı Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, uydu anten servisi Yukarı mini uydu alıcı, uydu anten servisi Yukarı neta Uydu Anten Servisi, uydu anten servisi Yukarı next nextstar, uydu anten servisi Yukarı next uydu, uydu anten servisi Yukarı offset çanak, uydu anten servisi Yukarı receiver fiyatları, uydu anten servisi Yukarı sistem uydu, uydu anten servisi Yukarı türksat uydu montajı, uydu anten servisi Yukarı uydu alıcı fiyat, uydu anten servisi Yukarı uydu alıcısı kurulumu, uydu anten servisi Yukarı uydu alıcısı satışı, uydu anten servisi Yukarı uydu anten, uydu anten servisi Yukarı uydu anten ayarı, uydu anten servisi Yukarı uydu anten fiyat.

#Yukarıantenservisi

[one_second]

 • Uydu sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten kurulumu,
 • Multi switch merkezi uydu sistemleri kurulumu,
 • Apartman Yukarık kullanım uydu sistemleri kurulumu,
 • Uydu anten bakımı,
 • Uydu alıcısı tamiri,

[/one_second]

[one_second]

 • Uydu anten sinyal ayarları,
 • Karasal yayın kurulum hizmetleri,
 • Digiturk satış ve kurulum hizmetleri,
 • Dsmart satış ve kurulum hizmetleri,
 • Uydu cihazları satışı,
 • Headent uydu sistemleri kurulumu.
 • Turksat Güncellemeleri

[/one_second]

Sizlere Yukarı uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.
 • En önemlisi de işi ehline yaptırın.

Yukarı Uydu Servisi olarak uydu tamiri için değil de yeni bir uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gereken aşağıda sıralamak istedim.

Uydu anten servisi Yukarı uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Yukarı uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Yukarı uydu anteni montajı, uydu anten servisi Yukarı uydu antenleri uydu anten servisi Yukarı canak uydu anten servisi Yukarı mini uydu, uydu anten servisi. Yukarı uydu arızası, uydu anten servisi Yukarı uydu ayar, uydu anten servisi Yukarı uydu çanağı, uydu anten servisi Yukarı uydu çanak, uydu anten servisi Yukarı uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Yukarı uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Yukarı Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Yukarı uydu kurulum, uydu anten servisi Yukarı uydu kurulumu, uydu anten servisi Yukarı uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Yukarı Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Yukarı uydu montajı, uydu anten servisi Yukarı uydu receiver, uydu anten servisi Yukarı uydu servis, uydu anten servisi Yukarı uydu servisi.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ UYDU ALICISI (RECEIVER) MARKALARI

Next & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Homotech, Multibox, Trident, Neta, Redline, Linx, Kawai, Arçelik, Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Corax, Yumatu, Tekniksat, Teknoline, Starbox. Tivibu, Digitürk, Dsmart

Yukarı Uydu Anten Servisi olarak sizlere uydu çanak anten sistemleri, uydu çanak anten arızası, uydu kurulumu, uydu bakımı, uydu alıcısı, uydu receiver satışı ve uydu montajı, hd uydu alıcısı receiver satışı ve hd uydu montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı, merkezi uydu çanak anteni ayarı, hd tv uydu servisi, bina Yukarık uydu çanak anten sistemi arıza, bakım, kurulum servisi olarak tüm İstanbul’a 7/24 Uydu Anten Teknik Servis Hizmeti vermektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

  Bir cevap yazın