Atakent Uydu Servisi

Atakent Uydu Servisi

Atakent Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla atakent televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Atakent Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Atakent Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Atakent Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Atakent’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Atakent Çanak Anten Ayarı, Atakent Çanak Anten Ayarları, Atakent Çanak Anten Ayarlama, Atakent Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Atakent Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Atakent Uydu Anteni Ayarlama, Atakent Uydu Çanak Ayarı, Atakent Anten ince ayar bakım Montaj, Atakent Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Atakent Televızyon Uydu Bağlama, Atakent Uydu Kanallarını Ayarlama, Atakent Uydu Alıcısı Kurulumu, Atakent Uydu Montajcisi, Antenci, Atakent Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Atakent Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Atakent Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Atakent,
Atakent Uydu Anten Kurulumu,
Atakent Uydu Anten Arıza,
Atakent Uydu Anten Ayarı,
Atakent Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Atakent,
Atakent’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Atakent’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Atakent ,
Atakent’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Atakent Uydu Tamiri Ayari Servis,
Atakent Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Atakent,
Tv Antenci Atakent,
Atakent Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Atakent,
Atakent Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Atakent Çanak Anten Kurulumu,
Atakent Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Atakent,
Çanak Anten Servisi Atakent,
Çanak Anten Montajı Atakent,
Atakent Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Atakent,
Atakent Çanak Kurulumu,
Atakent Çanak Ayarlama,
Atakent Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Atakent,
Atakent Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Atakent,
Atakent Uydu Canak Kurulumu,
Atakent Uydu Canak Anten Kurulumu,
Atakent Uydu Çanak Montajı,
Atakent Uydu Arıza Servisi,
Atakent Uydu Montajı,
Atakent Uydu Bulma,
Atakent Uydu Bağlama,
Atakent Uydu Ayarlama,
Atakent Uydu Bakim,
Atakent Uydu Kurulum,
Atakent Uydu Onarim,
Atakent Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Atakent uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Atakent uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Atakent uydu anteni montajı, uydu anten servisi Atakent uydu antenleri uydu anten servisi Atakent canak uydu anten servisi Atakent mini uydu, uydu anten servisi.

Atakent uydu arızası, uydu anten servisi Atakent uydu ayar, uydu anten servisi Atakent uydu çanağı, uydu anten servisi Atakent uydu çanak, uydu anten servisi Atakent uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Atakent uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Atakent Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Atakent uydu kurulum, uydu anten servisi Atakent uydu kurulumu, uydu anten servisi Atakent uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Atakent Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Atakent uydu montajı, uydu anten servisi Atakent uydu receiver, uydu anten servisi Atakent uydu servis, uydu anten servisi Atakent uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Atakent Uydu Destek,
Atakent Anten Ayarı,
Anten Montajı Atakent,
Anten Kurulum Atakent,
Anten Kurulumu Atakent,
Atakent Antenciler,
Atakent Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın