Küçükçekmece Uydu Servisi

Küçükçekmece Uydu Servisi

Küçükçekmece Uydu Servisi 0212 474 00 34

Uydu alıcısı kadar çanak anten seçimi de önemlidir. 2000’li yıllarda evlerimize giren uydu alıcıları çanak antenlerle birlikte kullanılmaya başlamış ve daha kaliteli bir televizyon keyfi yaşanmasına yardımcı olmuştur. Eski tip antenlerdeki kalitesiz görüntü ve izlenebilecek kanalların azlığı yeni uydu alıcıları ile birlikte kaybolmuştur.

Çanak anteninizle uydu alıcınızın özellikleri birbirine uyumlu olduğu sürece en kaliteli görüntüye ulaşabilirsiniz. SD uydu alıcıları yerine artık HD uydu alıcıları daha fazla satmaktadır. HD uydu alıcıları hem daha kaliteli bir görüntü sunmakta hem de daha fazla kanal izlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle artık günümüzde birçok kişi HD uydu alıcılarını tercih etmeye başlamıştır. Özellikle yeni nesil bir LCD veya LED televizyona sahipseniz mutlaka HD uydu alıcılarını tercih etmelisiniz.

Küçükçekmece Tv Tamir Servisi

Uydular artık her evde kullanılan ve televizyonlardan ayrılmaz hale gelen elektronik cihazlardır. Haliyle zaman zaman arıza çıkabilmekte ve bu cihazlar da bozulabilmektedir. En kaliteli ve en iyi uydu hizmetleri sunan servis ise Küçükçekmece uydu servisidir. Servis 212, uydu bakımı, uydu güncellemesi, uydu kurulumu, çanak anten montajı gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Üstelik bu hizmetler müşterilerin sorunlarına yönelik çözümler olduğu gibi fiyat konusunda da oldukça uygundur. Bu nedenle birçok kişi uydu ve çanak antenle ilgili hizmet almak istediğinde Küçükçekmece uydu servisini tercih etmektedir. Servis 212 tüm uydu bakımı ve güncelleme hizmetinizi kaliteli ve kısa süreler içerisinde gerçekleştirmektedir.

Küçükçekmece Uydu Servisi

kucukcekmeceAtakent Uydu Servisi, Atatürk Uydu Servisi, Aytaç Uydu Servisi, Cennet Uydu Servisi, Beşyol Uydu Servisi, Cumhuriyet Uydu Servisi, Fatih Uydu Servisi, Fevzi Çakmak Uydu Servisi, Gültepe Uydu Servisi, Halkalı Uydu Servisi, İnönü Uydu Servisi, İstasyon Uydu Servisi, Kanarya Uydu Servisi, Kartaltepe Uydu Servisi, Mehmet Akif Uydu Servisi, Sefaköy Uydu Servisi, Söğütlüçeşme Uydu Servisi, Sultanmurat Uydu Servisi, Tevfikbey Uydu Servisi, Yarımburgaz Uydu Servisi, Yeşilova Uydu Servisi.

Küçükçekmece uydu servisi sizlere kaliteli bir servis sunmak için çalışmaktadır. Bu kapsamda küçükçekmece ilçesi bizlerin proje semtimiz olarak kendini göstermektedir.

 

kucukcekmece_uydu_servisi

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır.

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmecenin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde tv tamircisi bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece uydu servisimiz sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9-Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu

Merkezi uydu sistemi kurulumuna kısaca değinelim. Binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu sistemi kurmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur.

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın