İstasyon Uydu Servisi

İstasyon Uydu Servisi

İstasyon Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla İstasyon televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden İstasyon Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece İstasyon Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

İstasyon Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

İstasyon’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; İstasyon Çanak Anten Ayarı, İstasyon Çanak Anten Ayarları, İstasyon Çanak Anten Ayarlama, İstasyon Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, İstasyon Çanak Anten Arıza ve Tamiri, İstasyon Uydu Anteni Ayarlama, İstasyon Uydu Çanak Ayarı, İstasyon Anten ince ayar bakım Montaj, İstasyon Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, İstasyon Televızyon Uydu Bağlama, İstasyon Uydu Kanallarını Ayarlama, İstasyon Uydu Alıcısı Kurulumu, İstasyon Uydu Montajcisi, Antenci, İstasyon Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

İstasyon Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

İstasyon Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı İstasyon,
İstasyon Uydu Anten Kurulumu,
İstasyon Uydu Anten Arıza,
İstasyon Uydu Anten Ayarı,
İstasyon Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri İstasyon,
İstasyon’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
İstasyon’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri İstasyon ,
İstasyon’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
İstasyon Uydu Tamiri Ayari Servis,
İstasyon Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim İstasyon,
Tv Antenci İstasyon,
İstasyon Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri İstasyon,
İstasyon Uydu Anten Servisi Kurulumu,
İstasyon Çanak Anten Kurulumu,
İstasyon Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi İstasyon,
Çanak Anten Servisi İstasyon,
Çanak Anten Montajı İstasyon,
İstasyon Çanak Antenci,
Çanak Kurulum İstasyon,
İstasyon Çanak Kurulumu,
İstasyon Çanak Ayarlama,
İstasyon Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama İstasyon,
İstasyon Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi İstasyon,
İstasyon Uydu Canak Kurulumu,
İstasyon Uydu Canak Anten Kurulumu,
İstasyon Uydu Çanak Montajı,
İstasyon Uydu Arıza Servisi,
İstasyon Uydu Montajı,
İstasyon Uydu Bulma,
İstasyon Uydu Bağlama,
İstasyon Uydu Ayarlama,
İstasyon Uydu Bakim,
İstasyon Uydu Kurulum,
İstasyon Uydu Onarim,
İstasyon Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi İstasyon uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi İstasyon uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi İstasyon uydu anteni montajı, uydu anten servisi İstasyon uydu antenleri uydu anten servisi İstasyon canak uydu anten servisi İstasyon mini uydu, uydu anten servisi.

İstasyon uydu arızası, uydu anten servisi İstasyon uydu ayar, uydu anten servisi İstasyon uydu çanağı, uydu anten servisi İstasyon uydu çanak, uydu anten servisi İstasyon uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi İstasyon uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi İstasyon Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi İstasyon uydu kurulum, uydu anten servisi İstasyon uydu kurulumu, uydu anten servisi İstasyon uydu merkezi sistem, uydu anten servisi İstasyon Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi İstasyon uydu montajı, uydu anten servisi İstasyon uydu receiver, uydu anten servisi İstasyon uydu servis, uydu anten servisi İstasyon uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
İstasyon Uydu Destek,
İstasyon Anten Ayarı,
Anten Montajı İstasyon,
Anten Kurulum İstasyon,
Anten Kurulumu İstasyon,
İstasyon Antenciler,
İstasyon Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın