Atatürk Uydu Servisi

Atatürk Uydu Servisi

Atatürk Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Atatürk televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Atatürk Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Atatürk Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Atatürk Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Atatürk’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Atatürk Çanak Anten Ayarı, Atatürk Çanak Anten Ayarları, Atatürk Çanak Anten Ayarlama, Atatürk Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Atatürk Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Atatürk Uydu Anteni Ayarlama, Atatürk Uydu Çanak Ayarı, Atatürk Anten ince ayar bakım Montaj, Atatürk Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Atatürk Televızyon Uydu Bağlama, Atatürk Uydu Kanallarını Ayarlama, Atatürk Uydu Alıcısı Kurulumu, Atatürk Uydu Montajcisi, Antenci, Atatürk Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Atatürk Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Atatürk Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Atatürk,
Atatürk Uydu Anten Kurulumu,
Atatürk Uydu Anten Arıza,
Atatürk Uydu Anten Ayarı,
Atatürk Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Atatürk,
Atatürk’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Atatürk’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Atatürk ,
Atatürk’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Atatürk Uydu Tamiri Ayari Servis,
Atatürk Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Atatürk,
Tv Antenci Atatürk,
Atatürk Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Atatürk,
Atatürk Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Atatürk Çanak Anten Kurulumu,
Atatürk Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Atatürk,
Çanak Anten Servisi Atatürk,
Çanak Anten Montajı Atatürk,
Atatürk Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Atatürk,
Atatürk Çanak Kurulumu,
Atatürk Çanak Ayarlama,
Atatürk Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Atatürk,
Atatürk Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Atatürk,
Atatürk Uydu Canak Kurulumu,
Atatürk Uydu Canak Anten Kurulumu,
Atatürk Uydu Çanak Montajı,
Atatürk Uydu Arıza Servisi,
Atatürk Uydu Montajı,
Atatürk Uydu Bulma,
Atatürk Uydu Bağlama,
Atatürk Uydu Ayarlama,
Atatürk Uydu Bakim,
Atatürk Uydu Kurulum,
Atatürk Uydu Onarim,
Atatürk Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Atatürk uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Atatürk uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Atatürk uydu anteni montajı, uydu anten servisi Atatürk uydu antenleri uydu anten servisi Atatürk canak uydu anten servisi Atatürk mini uydu, uydu anten servisi.

Atatürk uydu arızası, uydu anten servisi Atatürk uydu ayar, uydu anten servisi Atatürk uydu çanağı, uydu anten servisi Atatürk uydu çanak, uydu anten servisi Atatürk uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Atatürk uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Atatürk Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Atatürk uydu kurulum, uydu anten servisi Atatürk uydu kurulumu, uydu anten servisi Atatürk uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Atatürk Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Atatürk uydu montajı, uydu anten servisi Atatürk uydu receiver, uydu anten servisi Atatürk uydu servis, uydu anten servisi Atatürk uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Atatürk Uydu Destek,
Atatürk Anten Ayarı,
Anten Montajı Atatürk,
Anten Kurulum Atatürk,
Anten Kurulumu Atatürk,
Atatürk Antenciler,
Atatürk Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın