Fatih Uydu Servisi

Fatih Uydu Servisi

Fatih Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Fatih televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Fatih Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Fatih Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Fatih Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Fatih’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Fatih Çanak Anten Ayarı, Fatih Çanak Anten Ayarları, Fatih Çanak Anten Ayarlama, Fatih Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Fatih Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Fatih Uydu Anteni Ayarlama, Fatih Uydu Çanak Ayarı, Fatih Anten ince ayar bakım Montaj, Fatih Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Fatih Televızyon Uydu Bağlama, Fatih Uydu Kanallarını Ayarlama, Fatih Uydu Alıcısı Kurulumu, Fatih Uydu Montajcisi, Antenci, Fatih Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Fatih Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Fatih Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Fatih,
Fatih Uydu Anten Kurulumu,
Fatih Uydu Anten Arıza,
Fatih Uydu Anten Ayarı,
Fatih Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Fatih,
Fatih’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Fatih’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Fatih ,
Fatih’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Fatih Uydu Tamiri Ayari Servis,
Fatih Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Fatih,
Tv Antenci Fatih,
Fatih Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Fatih,
Fatih Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Fatih Çanak Anten Kurulumu,
Fatih Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Fatih,
Çanak Anten Servisi Fatih,
Çanak Anten Montajı Fatih,
Fatih Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Fatih,
Fatih Çanak Kurulumu,
Fatih Çanak Ayarlama,
Fatih Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Fatih,
Fatih Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Fatih,
Fatih Uydu Canak Kurulumu,
Fatih Uydu Canak Anten Kurulumu,
Fatih Uydu Çanak Montajı,
Fatih Uydu Arıza Servisi,
Fatih Uydu Montajı,
Fatih Uydu Bulma,
Fatih Uydu Bağlama,
Fatih Uydu Ayarlama,
Fatih Uydu Bakim,
Fatih Uydu Kurulum,
Fatih Uydu Onarim,
Fatih Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Fatih uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Fatih uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Fatih uydu anteni montajı, uydu anten servisi Fatih uydu antenleri uydu anten servisi Fatih canak uydu anten servisi Fatih mini uydu, uydu anten servisi.

Fatih uydu arızası, uydu anten servisi Fatih uydu ayar, uydu anten servisi Fatih uydu çanağı, uydu anten servisi Fatih uydu çanak, uydu anten servisi Fatih uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Fatih uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Fatih Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Fatih uydu kurulum, uydu anten servisi Fatih uydu kurulumu, uydu anten servisi Fatih uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Fatih Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Fatih uydu montajı, uydu anten servisi Fatih uydu receiver, uydu anten servisi Fatih uydu servis, uydu anten servisi Fatih uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Fatih Uydu Destek,
Fatih Anten Ayarı,
Anten Montajı Fatih,
Anten Kurulum Fatih,
Anten Kurulumu Fatih,
Fatih Antenciler,
Fatih Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın