Gültepe Uydu Servisi

Gültepe Uydu Servisi

Gültepe Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Gültepe televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Gültepe Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Gültepe Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Gültepe Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Gültepe’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Gültepe Çanak Anten Ayarı, Gültepe Çanak Anten Ayarları, Gültepe Çanak Anten Ayarlama, Gültepe Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Gültepe Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Gültepe Uydu Anteni Ayarlama, Gültepe Uydu Çanak Ayarı, Gültepe Anten ince ayar bakım Montaj, Gültepe Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Gültepe Televızyon Uydu Bağlama, Gültepe Uydu Kanallarını Ayarlama, Gültepe Uydu Alıcısı Kurulumu, Gültepe Uydu Montajcisi, Antenci, Gültepe Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Gültepe Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Gültepe Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Gültepe,
Gültepe Uydu Anten Kurulumu,
Gültepe Uydu Anten Arıza,
Gültepe Uydu Anten Ayarı,
Gültepe Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Gültepe,
Gültepe’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Gültepe’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Gültepe ,
Gültepe’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Gültepe Uydu Tamiri Ayari Servis,
Gültepe Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Gültepe,
Tv Antenci Gültepe,
Gültepe Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Gültepe,
Gültepe Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Gültepe Çanak Anten Kurulumu,
Gültepe Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Gültepe,
Çanak Anten Servisi Gültepe,
Çanak Anten Montajı Gültepe,
Gültepe Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Gültepe,
Gültepe Çanak Kurulumu,
Gültepe Çanak Ayarlama,
Gültepe Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Gültepe,
Gültepe Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Gültepe,
Gültepe Uydu Canak Kurulumu,
Gültepe Uydu Canak Anten Kurulumu,
Gültepe Uydu Çanak Montajı,
Gültepe Uydu Arıza Servisi,
Gültepe Uydu Montajı,
Gültepe Uydu Bulma,
Gültepe Uydu Bağlama,
Gültepe Uydu Ayarlama,
Gültepe Uydu Bakim,
Gültepe Uydu Kurulum,
Gültepe Uydu Onarim,
Gültepe Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Gültepe uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Gültepe uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Gültepe uydu anteni montajı, uydu anten servisi Gültepe uydu antenleri uydu anten servisi Gültepe canak uydu anten servisi Gültepe mini uydu, uydu anten servisi.

Gültepe uydu arızası, uydu anten servisi Gültepe uydu ayar, uydu anten servisi Gültepe uydu çanağı, uydu anten servisi Gültepe uydu çanak, uydu anten servisi Gültepe uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Gültepe uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Gültepe Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Gültepe uydu kurulum, uydu anten servisi Gültepe uydu kurulumu, uydu anten servisi Gültepe uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Gültepe Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Gültepe uydu montajı, uydu anten servisi Gültepe uydu receiver, uydu anten servisi Gültepe uydu servis, uydu anten servisi Gültepe uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Gültepe Uydu Destek,
Gültepe Anten Ayarı,
Anten Montajı Gültepe,
Anten Kurulum Gültepe,
Anten Kurulumu Gültepe,
Gültepe Antenciler,
Gültepe Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın