Mehmet Akif Uydu Servisi

Mehmet Akif Uydu Servisi

Mehmet Akif Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Mehmet Akif televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Mehmet Akif Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Mehmet Akif Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Mehmet Akif Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Mehmet Akif’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Mehmet Akif Çanak Anten Ayarı, Mehmet Akif Çanak Anten Ayarları, Mehmet Akif Çanak Anten Ayarlama, Mehmet Akif Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Mehmet Akif Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Mehmet Akif Uydu Anteni Ayarlama, Mehmet Akif Uydu Çanak Ayarı, Mehmet Akif Anten ince ayar bakım Montaj, Mehmet Akif Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Mehmet Akif Televızyon Uydu Bağlama, Mehmet Akif Uydu Kanallarını Ayarlama, Mehmet Akif Uydu Alıcısı Kurulumu, Mehmet Akif Uydu Montajcisi, Antenci, Mehmet Akif Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Mehmet Akif Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Mehmet Akif,
Mehmet Akif Uydu Anten Kurulumu,
Mehmet Akif Uydu Anten Arıza,
Mehmet Akif Uydu Anten Ayarı,
Mehmet Akif Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Mehmet Akif,
Mehmet Akif’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Mehmet Akif’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Mehmet Akif ,
Mehmet Akif’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Mehmet Akif Uydu Tamiri Ayari Servis,
Mehmet Akif Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Mehmet Akif,
Tv Antenci Mehmet Akif,
Mehmet Akif Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Mehmet Akif,
Mehmet Akif Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Mehmet Akif Çanak Anten Kurulumu,
Mehmet Akif Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Mehmet Akif,
Çanak Anten Servisi Mehmet Akif,
Çanak Anten Montajı Mehmet Akif,
Mehmet Akif Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Mehmet Akif,
Mehmet Akif Çanak Kurulumu,
Mehmet Akif Çanak Ayarlama,
Mehmet Akif Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Mehmet Akif,
Mehmet Akif Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Mehmet Akif,
Mehmet Akif Uydu Canak Kurulumu,
Mehmet Akif Uydu Canak Anten Kurulumu,
Mehmet Akif Uydu Çanak Montajı,
Mehmet Akif Uydu Arıza Servisi,
Mehmet Akif Uydu Montajı,
Mehmet Akif Uydu Bulma,
Mehmet Akif Uydu Bağlama,
Mehmet Akif Uydu Ayarlama,
Mehmet Akif Uydu Bakim,
Mehmet Akif Uydu Kurulum,
Mehmet Akif Uydu Onarim,
Mehmet Akif Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Mehmet Akif uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu anteni montajı, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu antenleri uydu anten servisi Mehmet Akif canak uydu anten servisi Mehmet Akif mini uydu, uydu anten servisi.

Mehmet Akif uydu arızası, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu ayar, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu çanağı, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu çanak, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Mehmet Akif Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu kurulum, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu kurulumu, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Mehmet Akif Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu montajı, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu receiver, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu servis, uydu anten servisi Mehmet Akif uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Mehmet Akif Uydu Destek,
Mehmet Akif Anten Ayarı,
Anten Montajı Mehmet Akif,
Anten Kurulum Mehmet Akif,
Anten Kurulumu Mehmet Akif,
Mehmet Akif Antenciler,
Mehmet Akif Anten Ayarlama,

Yazar hakkında

admin administrator

    Bir cevap yazın