Yeşilova Uydu Servisi

0
147

Yeşilova Merkezi Anten Adım Adım Kurulum Süreçleri

Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bir defaya mahsus bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur.

Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz.

Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için 0212 474 00 34 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Teknik ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza derhal çözüm bulacaktır. Çözüm sunduğumuz büyük siteleri isim olarak burdan söylemek ticari ahlaken uygun görmediğimizden merkezi uydu sistemi kurulumu yaptığımız referanslarımız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Doğru tercih yapmak isteyen müşterilerimiz için bizlere ulaşmak için size böyle bir dev platform hazırlayarak sorun yaşadığınız ip tv olsun, reciverınız olsun çanak anteniniz olsun, uydunuz olsun, televizyonunuz olsun adı her ne olursa olsun hemen bir telefon ile sizlerin bizlere ulaşmanızı hedefledik. Bu atılımımızla Yeşilova televizyon servisi ihtiyacınız olduğunda hemen sitemizin iletişim menüsüne veya anasayfamımızın sağ üst köşesinde yer alan telefonlarımızla bizlere kolayca ulaşabileceğiniz kolaylıkta yaptık. Böylece kolayca bizlere ulaşıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Neden Yeşilova Televizyon Tamircisi ‘ni Tercih Etmelisiniz ?

Şimdi sizlerde gerek uydu servisi olsun gerekse merkezi uydu servisi ihtiyacınız olsun yapmanız gereken teknik ekibimize telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanız.

Durumu biraz daha komplex bir yapıyla izah edecek olursak küçükçekmece bu noktada yani uydu anten servisi hususunda biraz profesyonel olmayan uyducuların elinden çok çekmiş gibi. Nedenleri arasında bir çok madde sayabiliriz ama bu durumu izah edecek öncelikli olarak kalifiye olmayan personeller gelmektedir. Bizler bünyemizde uyducu olarak çalışmakta olan personellerimizi her yıl açılan ismek gibi kurslara göndererek onları bu branş alanında kalifiye olmaya mecbur ediyoruz. Dahası personellerimiz artık bünyemizde eğitim ve teknolojik gelişmelere adaptasyon noktasında o kadar aç ki uydu servisi ve çanak anten servisi hususlarında bizlere talep oluşturarak yok mu başka kurslar diyerek bizlerden talep etmektedirler.

Küçükçekmece Yeşilova Anten Servisi – miz Sizlere;

1- Uydu Servisi

2- Çanak Anten Servisi

3- Anten Servisi

4- İp tv servisi

5- Televizyon Tamiri

6- Uydu Bakımı

7- Anten Kurulumu

8- Yayın bulma ve tv kontrölü

9- Reciver Bakımı ve Kanal Ayarlama

10- Merkezi uydu Sistemi Kurulumu hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet olarak karşınıza çıkan firmamız sizlere merkezi uydu sisteminin kuruluşunda aşağıda bahsedeceğimiz temeller dahilinde yapılmaktadır.

Küçükçekmece ‘nin bütün mahallelerine sunduğumuz hizmetin özünde bakışıyla kaliteli yayın hizmeti sağlamak gelmektedir. Yapılan her hizmet sonrası kalitemizden bahseden müşterilerimiz daha öncesinde evlerine veya işyerlerine hizmete gelen personellerimizin kalitesi karşısında komşusunda veya esnaf arkadaşında herhangi bir televizyon arızası veya uydu arızası yaşandığında hemen kartvizitlerimizi vererek bizleri önermektedir. Bu duruma yüzlerce kez şahit oluşumuz küçükçekmece uydu anten servisi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırmaktadır. Sizlerde bu vesile ile geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşterilerimiz arasında olabilmek için bizlere bir telefon açarak hemen irtibat sağlayabilirsiniz.

Yeşilova Uydu Firması Seçerken Olmazsa Olmaz !

  • Sabit telefonu mutlaka olmazsa olmazıdır,
  • Uydu tamir fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır,
  • Servis içinçağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
  • Faturalı ve/veya adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
  • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
  • Yaptığı işi garantili ve en az 1 yıl yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Yeşilova’de çanak uydu anten servisi olarak verdiğimiz hizmetler; Yeşilova Çanak Anten Ayarı, Yeşilova Çanak Anten Ayarları, Yeşilova Çanak Anten Ayarlama, Yeşilova Çanak Anten Hassas Ayarı Bakımı, Yeşilova Çanak Anten Arıza ve Tamiri, Yeşilova Uydu Anteni Ayarlama, Yeşilova Uydu Çanak Ayarı, Yeşilova Anten ince ayar bakım Montaj, Yeşilova Televizyon Elembi Anten Bağlantısı, Yeşilova Televızyon Uydu Bağlama, Yeşilova Uydu Kanallarını Ayarlama, Yeşilova Uydu Alıcısı Kurulumu, Yeşilova Uydu Montajcisi, Antenci, Yeşilova Elektronik Tamircisi ve firmaları arasında bizi arayabilir TEKNİK SERVİS talebinde bulunabilirsiniz.

Yeşilova Uydu Servisi Olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Yeşilova Uydu Anteni Ayarı,
Uydu Anteni Montajı Yeşilova,
Yeşilova Uydu Anten Kurulumu,
Yeşilova Uydu Anten Arıza,
Yeşilova Uydu Anten Ayarı,
Yeşilova Uydu Anten Montaj,
En Yakın Uydu Servisleri Yeşilova,
Yeşilova’de Frekans Ayari Yapan Servisler,
Yeşilova’de Anten Kurulumu Yapan Servisler,
Uydu Tamircileri Yeşilova ,
Yeşilova’de Uydu Alicisi Kurulumu Yapan Yer,
Yeşilova Uydu Tamiri Ayari Servis,
Yeşilova Uydu Çanak Servisi,
Tv Uyducusu iletişim Yeşilova,
Tv Antenci Yeşilova,
Yeşilova Tv Çanak Montaj tel,
Uydu Anteni Tamircileri Yeşilova,
Yeşilova Uydu Anten Servisi Kurulumu,
Yeşilova Çanak Anten Kurulumu,
Yeşilova Çanak Anten Nakil,
Çanak Anten Montaj Servisi Yeşilova,
Çanak Anten Servisi Yeşilova,
Çanak Anten Montajı Yeşilova,
Yeşilova Çanak Antenci,
Çanak Kurulum Yeşilova,
Yeşilova Çanak Kurulumu,
Yeşilova Çanak Ayarlama,
Yeşilova Çanak Montaj,
Çanak Uydu Ayarlama Yeşilova,
Yeşilova Uydu Anten Ayarlama,
Tv Uydu Baglantisi Yeşilova,
Yeşilova Uydu Canak Kurulumu,
Yeşilova Uydu Canak Anten Kurulumu,
Yeşilova Uydu Çanak Montajı,
Yeşilova Uydu Arıza Servisi,
Yeşilova Uydu Montajı,
Yeşilova Uydu Bulma,
Yeşilova Uydu Bağlama,
Yeşilova Uydu Ayarlama,
Yeşilova Uydu Bakim,
Yeşilova Uydu Kurulum,
Yeşilova Uydu Onarim,
Yeşilova Uydu Çalışmıyor,

Uydu Alırken Yapmanız Gerekenler Aşağıdaki Gibidir.

1- Satın alacağınız çanak antenin sac anten olmamasına dikkat ediniz. Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur. Antenin verimsiz çalışmasına neden olur. Aynı zamanda ek maliyet demek olan bu durum doğru değildir.

2- Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı, Hd Receiver Uydu Alıcısının mutlaka servis ve garantisinin tüm TÜRKİYE’ de olmasına dikkat ediniz. Diğer türlü cihazı aldıktan sonra teknik üretimsel sorun yaşadığınızda bu ürününüze kimse garanti sunmayacak verdiğiniz para boşuna gitmiş olacaktır. Bu yüzden mutlaka bizim gibi Türkiye distribütörlüklerle çalışınız.

3- Lnb ve diseqc swicin firmamız çalışanlarınca tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın. Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık firmamızı personelini çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur. Bu durum ise sizlere ödemesini yaptığınız ve normak koşullarda 1 yılı aşkın garantili hizmet almanız gerekirken her yağışta ücret ödemeniz demektir.

Uydu anten servisi Yeşilova uydu anteni fiyatları, uydu anten servisi Yeşilova uydu anteni kurulumçanak anten ayarı, uydu anten servisi Yeşilova uydu anteni montajı, uydu anten servisi Yeşilova uydu antenleri uydu anten servisi Yeşilova canak uydu anten servisi Yeşilova mini uydu, uydu anten servisi.

Yeşilova uydu arızası, uydu anten servisi Yeşilova uydu ayar, uydu anten servisi Yeşilova uydu çanağı, uydu anten servisi Yeşilova uydu çanak, uydu anten servisi Yeşilova uydu çanak anten kurulumu, uydu anten servisi Yeşilova uydu çanak fiyatları, uydu anten servisi Yeşilova Uydu Çanak Servisi, uydu anten servisi Yeşilova uydu kurulum, uydu anten servisi Yeşilova uydu kurulumu, uydu anten servisi Yeşilova uydu merkezi sistem, uydu anten servisi Yeşilova Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, uydu anten servisi Yeşilova uydu montajı, uydu anten servisi Yeşilova uydu receiver, uydu anten servisi Yeşilova uydu servis, uydu anten servisi Yeşilova uydu servisi.

4- Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Hd Uyducu ince ayar ve civataların tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar tekrar servis çağırmanıza neden olur. Her bir servis demenin ek maliyet olduğunu unutmayın.

5- Merkezi veya Bireysel Uydu Anten Sistemi kurulumlarında mutlaka Anten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

6- Doğru televizyon anteni uyducusu ile çalışıp çalışmadığınızı personellerin sizlerin aramalarınıza verdiği kibar ve mantıklı cevaplara bakarak o firma ile çalışılıp çalışılmayacağını anlayabilirsiniz.
Yeşilova Uydu Destek,
Yeşilova Anten Ayarı,
Anten Montajı Yeşilova,
Anten Kurulum Yeşilova,
Anten Kurulumu Yeşilova,
Yeşilova Antenciler,
Yeşilova Anten Ayarlama,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here